Szept Odkupienia

PST. Jak użyć lub wykorzystać Szept Odkupienia? Nie można umieścić w gniazdach, w Kostce Kanaiego (caldesany) też nie działa - więc co z tym zrobić, jak użyć?

nie wiem który jest który,jeden kamień służy do otwierania nowej szczeliny w kostce kanaiego - dostajesz go od strażnika GR,drugi,który wypada w tejże nowej szczelinie zamienisz na caldesanna rangi 100 albo ulepszasz dalej jak zwykły legendarny klejnot robiąc GRy

Szept Odkupienia. Ranga 100/150. Nie można umieścić w przedmiotach z gniazdami. Służy wyłącznie do wzmacniania starożytnych legendarnych przedmiotów. Jak - to - zrobić? To o czym piszesz, to Skamieniały Krzyk.

1 polubienie

to też ci napisałem,receptura jak na caldesanna,szept + trzy nieskazitelne królewskie klejnoty(oprócz diamentów) + STAROŻYTNY item str 10 w kostce

2 polubienia

Szept Odkupienia znajdowany (na razie) ma rangę 100 na 150 możliwych. Jak ją zwiększać?

1 polubienie

i to też napisałem w pierwszej odpowiedzi :slightly_smiling_face: ulepszasz tak jak zwiększasz range legendarnych klejnotów,robiąc GRy,oczywiście bonus jest taki ze nie musisz od zera tylko zaczynasz od 100

1 polubienie

Super, dzięki. Teraz wszystko jasne. Zwłaszcza, gdy pojawiły się normalne napisy w dymkach, a nie jakieś zbitki liter i cyfr. :slight_smile: