Siemka szukam graczy na NS żeby wieczorkiem odstresować sie przy wspólnej grze.
150 ogarniasz barbem?
moge sie nauczyc
obecnie gram DH / DH suportem.mialem kiedys zrobionego Barba ale chyba z pare GR nim zrobilem.
Siemka szukam graczy na NS żeby wieczorkiem odstresować sie przy wspólnej grze.
150 ogarniasz barbem?
moge sie nauczyc
obecnie gram DH / DH suportem.mialem kiedys zrobionego Barba ale chyba z pare GR nim zrobilem.