Szukam ludzi do gry

Witam mam na imię Agata szukam Polaków do gry na Ps4 w sezonie. Potrzebuję jakieś pomocy w znalezieniu schematów dla złotnika w akcie IV sezonu. Nie mogę takich znaleźć i nie wiem już gdzie szukać. Jeżeli byłby ktoś chętny pograć chętnie dodam do znajomych i pogramy. Proszę o nick i gramy. Bez problemów gram narazie na Udręka IV. Również chętnie przyjmę porządne przedmioty takie jak miecz itp.

Zapraszaj BaryLysy mozemy cos pograc

Zapraszam od sezonu 20 pewnie będę grał.

20 sezon się zacznie.wtedy można coś pograć razem

@Miryszyn @xXswirusXx @WielkiProtos @PanczoIDR jakie macie id, czy jak to tam w wersji konsolowej się nazywa? To też wam wyślę zapro do znajomych, bo nie mam z kim grać. Pograłem przez ostatnie 2 tygodnie, ale widzę że nowy sezon się zaczyna lada dzień :smiling_imp:

“Blizzard has confirmed that patch 2.6.8 will begin its two-week period on the PTR on February 6.”

Nie sprawdzałem na ptr, ale sugerując się tą informacją dokładnie dzisiaj mijają 2 tyg. Pewnie i tak wszystkie testy się przeciągną w czasie, bo tak jest zawsze, co dla mnie również jest normalne. Niemniej osobiście mam przeczucie, że sezon ruszy w pierwszych dniach marca

Również szukam osób chętnych do wspólnej gry. Jeśli ktoś jest chętny to proszę o dodanie do znajomych sila19899

1 polubienie

też chętnie pogram mam dodatek reaper of souls mój nic proagresive

Nadal chcesz grać
.Jak tak to ja jestem chętny

Również go mam . Mam problem tylko z zalogowaniem się do sieci może pomozesz

Proszę o dodanie do znajomych nick Garganowicz. Konto męża na PS;)

Schematy dla złotnika są gwarantowane za wykonanie wszystkich 5 zleceń w danym akcie (1 akt = 1 paczka = 1 schemat)
Upuszcza je też goblin od składników rzemieślniczych ale na nim nie ma co polegać

Gdyby ktoś szukał towarzystwa w D3 ros ps4, zapraszam.
macieja87