Tak bez żadnego trybu

Czytam właśnie że blizzard postanowił zorganizować prace konserwacyjne połączone z rozłączeniami,gradobiciem,plagą kokluszu i przemarszem wrogich wojsk dokładnie w godzinie rozpoczęcia sezonu.Nie dwa dni później,nie cztery godziny wcześniej,nie w nocy jak zwykle ino od 16 do 18.Cóż za zadziwiajaca koincydencja.Staję słupka i wietrzę kłopoty

2 polubienia

Czyli co sezon będzie póżniej niż 17 czy co ???

Prace konsweracyjne mają związek z tym:

Mamy po prostu pecha, że Polskę (i inne kraje EU) dotknął ten problem. Sezon wystartuje (oby bez problemu o 17-ej) ale MY możemy mieć problem z rozłączeniem bo fix musi się wgrać.

Przy dobrych wiatrach jeśli ok 16 w launcherze (przy zamkniętym D3) zauważymy że wgrał się update hotfix to pewnie po 17-ej raczej możemy być spokojni. Niestety nie mamy wpływu na to kiedy dokładnie rozpowszechni się łata.

1 polubienie

A mnie się wydawało, że patch/aktualizacja, już się wczytała jakieś 2-3 dni temu.

Tak, masz rację - aktualizacja 2.7.5 weszła kilka dni temu. To jest hotfix dot. błędów w Koszmarach, błędów które pojawiły się wraz patchem 2.7.5.

Chodzi o to, że sezon ruszył gładko na serwerze azjatyckim w piątek o 9:00 rano naszego czasu, sezon ruszył gładko na serwerze amerykańskim w sobotę o 2:00 w nocy naszego czasu, a tylko start sezonu na serwerze europejskim był zakłócony przez hotfix.

Szczerze nie odczułem tego zakłócenia. O 17:05 włączyłem grę i po odczekaniu “kolejki” levelowałem postać. Gdzieś pomiędzy 22 a 23 na serwerze pojawił się komunikat że serwer zostanie zrestartowany w ciągu 15 minut. Na spokojnie dokończyłem bounties i wyszedłem z gry.

Widziałem potem że w launcherze że gra podniosła swoją wersję z 2.5.7.87419 na 2.5.7.87562. Wróciłem do gry i rypałem do 1:30. Jedyną małą niedogodnością było kolejkowanie przy tworzeniu gry.

No ale nie dziwmy się - spora część graczy wróciła grać nowy sezon. Chyba nigdy zainteresowanie sezonem nie było tak duże jak wczoraj :slight_smile: