Wystąpienie błędu

Witam po raz kolejny jak stoję postacią w mieście i się nią nie poruszam po jakiejś chwili rozłącza mnie z klientem Batllenet i jak nacisnę ok wyrzuca mnie z gry i pokazuje mi się komunikat że wykryto błąd w grze i że jeśli się będę kontaktował z pomocą techniczną Blizzard mam użyć tego kodu 49F0DE5D-CCB4-40B8-8D04-0DB1D88D704E. proszę o wyjaśnienie o co w tym chodzi ponieważ takie coś pojawia i się od niedawna. Pozdrawiam

A taki mądry byłeś na czacie rzucając wulgaryzmami, wyzywając Itp. A tu byle pierdoła i lecisz szukać pomocy?

Witaj!
Jest to standardowy bład wyjątku powodowany przez uszkodzony plik. Bardzo proszę o wykonanie poleceń z naszego artykułu pomocy: Pomoc Blizzarda - Unhandled Exception: Access_Violation (C0000005)

Witam. Około 30 min temu grając na Publicznym Serwerze Testowym zrobiłem Kopię PST EUROPA na AMERYKI i nie mogę cofnąć tej operacji ponieważ gdy próbuję to zrobić wyświetla się mi komunikat: Transfer konta nie jest teraz możliwy. (KOD 395017). Chciałbym powrócić na serwer EUROPA dlatego proszę o podpowiedź jak mam dokonać tej operacji.