Zacinanie gry Diablo3

Witam mam następujący problem z grą mianowicie taki że mi się zacina. Gram na laptopie Asus K53svj z wbudowanymi dwiema kartami graficznymi Intel Core i5 oraz Geforce GT585M. Do niedawna takiego problemu nie miałem ten problem pojawił się około tygodnia temu. Chcę się dowiedzieć co może być tego przyczyną proszę o w miarę szybką odpowiedź.

Witaj,

Niestety na bazie opisu sprzętu jaki podałeś nie możemy ustalić wszystkich szczegółów. Proponujemy abyś zebrał pliki z info o systemie i przesłał jej jako załączniki do zgłoszenia pomocy na naszej stronie.
Mamy nadzieję, że na tej podstawie uda nam się znaleźć jakieś dobre rozwiązanie.

Problem jest zdecydowanie bardziej powszechny, na forum dla graczy z USA pojawiło się już kilka podobnych wątków, ale póki co pozostają bez odpowiedzi ze strony Blizzarda. Nie sądzę, żeby kwestie sprzętowe miały tu coś do rzeczy, na komputerze stacjonarnym z GeForce RTX 2070 od zawsze miałem w okolicy 120 FPS, wczoraj powróciłem do D3 po dwutygodniowej przerwie i w mieście mam zaledwie ok. 60 FPS. Zmiana ustawień graficznych ani przełączanie się na klienta 32-bitowego nic nie daje. A najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że podczas intensywnych walk FPS-y wracają do okolic 120.

Wklej test z winmtr. ZObaczymy gdzie się tnie.

Chyba znalazłem rozwiązanie. Po wyłączeniu opcji odpowiedzialnych za maksymalną liczbę klatek problem został rozwiązany i znowu mam w Tristram jakieś 150 FPS.