Zbyt słaby barb- pytanie

Witam, jak w tytule, mój barbarzyńca sezonowy jest zbyt słaby tzn. obrażenia są nawet ok ale jak na ziemi jest lawa czy prąd to zabija mnie to praktycznie na hita, czarownikiem jestem wstanie lepiej grać ale aktualnie chciałbym sobie trochę barbem pograć. Druga sprawa jest taka, że nie raz grałem w teamie gdzie był barbarzyńca który miał niższy poziom mistrzowski ode mnie a mimo to był wstanie zrobić głęboką szczelinę na wyższym poziomie. I tu pojawia się moje pytanie: czy jest coś jeszcze co wpływałoby na ogólną siłę postaci oprócz punktów mistrzowskich i tego co widać w profilu, w szczegółach postaci? Proszę o pomoc, pozdrawiam.

Masz za mało skracania czasu odnowienia (powinno być po 10% w broniach, w dwóch innych przedmiotach jak najwięcej i w hełmie diament) oraz brakuje w kostce obsydianowego pierścienia zodiaku, żeby mieć perm berserkera. Nie wiem ile dokładnie ma być, ale ma być dużo. Pewnie wiesz, ale pamiętaj o użyciu co jakiś czas tąpnięcia, żeby zadziałała redukcja obrażeń z obrączki potęgi.

Ale ty wiesz że grasz słabym buildem ?

Ten set to nie jest set na tornado obecnie a na rozprucie. Żeby zacząć grać potrzebujesz w kostce 2 przedmiotów jak mój podstawowy barb Azore
czyli broni Duma Ambo i paska Lament.

Wywal z umiejętności starożytna włucznia i daj rozprucie z runą krwawa jatka najlepiej, ale jak chcesz to z inną.

Dopiero wtedy zaczniesz robić jakiś dps bez tego tornadem tylko smerasz moby.

Warto też wywalić czaszkozachyt i ubrać obrączkę potęgi.

Ok, dzięki wszystkim za rady, skopiowałem build DestroyerPL na tyle ile mogłem i teraz śmiga, że aż miło.
Mam jeszcze jedną prośbę. Polecacie kogoś lub siebie z buildami do pozostałych postaci, najlepiej aktywnego gracza by był na bieżąco z sezonami? Koniec końców pewnie chciałbym spróbować wszystkich postaci jako, że jestem nowym graczem a nekromante też kupiłem i nie umiem teraz ustawić by było dobrze.

Jeszcze raz dzięki !

Ok, rozumiem, pamiętam o tym i to poprawie. Po prostu niektóre rzeczy troszkę ciężko jest mi zdobyć. No i te zlecenia których trzeba troszkę się narobić by przekuć broń jak należy, a to nieco zniechęca, ale cóż…
Swoją drogą wspomniałeś o PoE. Moim zdaniem gierka na pewno warta uwagi, być może pogram w przyszłości, ale na początek chciałem pograć po polsku, bo jest to pierwsza moja gra tego typu, a też nie jedyna w jaką gram.
Pozdrawiam

Dzięki, jak zwykle profesjonalizm w odpowiedziach z Twojej strony. Jednak zanim zdążyłem przeczytać ten post troszkę zrezygnowany zrobiłem gniazda Darem Ramaladniego, ale następnym razem zrobię tak jak napisałeś, pozdrawiam

jak to poe tak cię fascynuje,to co tu robisz w “przedszkolu”