Zestaw karmazynowego kapitana a ujemna redukcja kosztu zasobów

Jak w temacie - co się dzieje w sytuacji kiedy mamy założony zestaw karmazynowego kapitana przy ujemnej redukcji kosztu zasobów? Czy redukcja obrażeń przy ujemnej redukcji kosztu zasobów wynosi wowczas po prostu 0 i system nie uwzględnia ujemnej wartości w ogóle? Czy system to poczytuje jako odwrotnosc i np otrzymywane obrażenia wzrastają o ujemny odsetek redukcji kosztów?

ile masz redukcji kosztów tyle masz redukcji obrażeń , jeśli nie masz redukcji kosztów redukcja obrażeń jest zero.

A co w sytuacji kiedy mam redukcje kosztów -30%? Czyli nawet nie ze nie mam, ale wręcz mam ujemną?

Dzięki ale nie jest to odpowiedź na moje pytanie :slight_smile:

No to chyba po raz pierwszy mi sie uda czyms Cie zaskoczyc, bardzo sie ciesze :slight_smile: Ujemna redukcja zasobów jest jak najbardziej osiagalna, sam osobiście miałem kiedyś - 12% redukcji many u szamanki - jest u niej taka psywna umiejętność która zwiększa obrażenia o 20% ale podnosi kosztu zasobów o 30% - i tym sposobem jak się to włączyto jak najbardziej można mieć ujemną redukcję kosztu zasobu :slight_smile: i stad tez moje pytanie jak to się ma wówczas do zetawu kapitana - czy przypadkiem wówczas nie działa on na zasadzie odwroconego lustra i nie zwiększa wówczas odnoszonych obrazen o ujemny procent redukcji zasobu?

Siemka, chciałbym się podpiąć do tematu tyle że mam inny problem. Mam możliwość wytworzenia ozdoby karmazynowego kapitana z tym, że tylko na poziomie 30 dlaczego tak jest ?

czesc :slight_smile: sa dwa sety Karmazynowego Kapitana:

  • Ozdoby Karmazynowego Kapitana (Wymagany poziom 31)
  • Blyskotki Karmazynowego Kapitana (Wymagany poziom 70)

musisz znalesc odpowiedni schemat dla kowala :wink: pozdrawiam