Zwolnione Tempo

Witam, dziś wystąpił u mnie dziwny problem na postaci kiedy zaczynam szczelinę lub jakieś zlecenie i już zaczynam się bić postać mi spowalnia jak by ktoś włączył opcje “slow motion” czy ktoś jest mi w stanie pomóc ktoś tak miał ???

Jest. Zdejmij Kamienne Rękawice albo zapewnij warunki (CDR) do perm Wybrańca Akarata.

Pozdrawiam
Grzegorz

Pamiętam jak marudziłeś, że masz BARDZO wolnego monka, chociaż miałeś założony set który daje możliwość zrobienia najszybszej postaci w D3 - widzę że zaczynasz trochę łapać te D

To nie miejsce - temat główny - Krzyżowiec.
Nie masz grama pojęcia o PoJ. Owszem jakieś podstawy tak ale to wszystko. A teraz do gry i nauka, dużo nauki przed Toba.

Co do speedu na monku (PoJ) - na pewno nie poprzez Mściwy Wicher, jak to ludziom radziłeś, na pewno :slight_smile: :slight_smile:

To sobie przeczytaj ZE ZROZUMIENIEM o jakiej szybkości mówiłem ale z tym “zrozumieniem” tekstu pisanego czy napisanego to u ciebie problem jak widzę.

Ps.

nie wierzę aby taki noob miał 6K paragonów - chyba kupiłeś to konto, bo nie ma innej możliwości - no chyba, że - chaaaaa

Na moment pisania - NS rank 32, S rank 50.
Mnich dodam, gdybyś jakoś słabo “trybił” :wink:

Pozdrowienia
Noob

PS. Special for reaper - mam dla Ciebie złą wiadomość - rank 22 S GR123 :stuck_out_tongue: :smiley: