Ścieżka zdrowia 10"Dziki Zachód czyli finałowe starcie na bezludziu"

1.02.2024
Sezon zakończyłem na 4 diamencie na wildzie. Standard czasem grałem pod questy i było srebro 9. W grudniu diament był ciut większy, a w standardzie chyba wysokie złoto.
Poziom 104. Ze ścieżki wybrałem portret Rycerza Śmierci, choć nie jestem nią zachwycony, no ale większa różnorodność przydałaby się tej klasie. Po odczarowaniu osłabionych kart mam 21185 pyłu (+8465 z duplikatów+złote).
1780 złota. Miniset oczywiście w międzyczasie kupiłem. 3 pakiety standardowe czekają na rotację. Niestety 1 questa przepaliłem, bo uczyłem się do egzaminu (tym bardziej liczę na to, że zdam).
No ale chciałem przede wszystkim podzielić się radością z tego, że wreszcie wydropiłem już nie tak nowego Reno, Samotnego Tropiciela, kiedy otwierałem pakiety za styczeń.

2 polubienia

Widzę, że ten temat zmarł, ale ok.

12.03.2024

Poziom: 300
Gold: 20 640
Pył: 1 605
Osiągnięcia dodatku razem z miniserią: 100%

Pakiety do openingu: 117 (10 złotych Wizbanga, 82 zwykłych Wizbanga, 2 złote standardowe pakiety i 23 zwykłe standardowe pakiety). Oglądam jeszcze Twitcha, więc parę pakietów wpadnie z dropów no i mam wykupiony megabundle.

Tym razem udało mi się wbić 300 poziom bez większego problemu. Dodatek za tydzień i lecimy od nowa. Widzę, że tym razem skąpo z osiągnięciami dodatku, bo każda klasa dostała zaledwie po jednym osiągnięciu do zrobienia, ale tym razem są one “więcej” warte jeśli chodzi o XP. W nowych osiągnięciach dostaniemy 840 XP za klasę (z boostem 20%) a przy dawnych osiągnięciach też wychodzi 840 XP, ale rozbite na mniejsze osiągnięcia. Ułatwili wbijanie tego, ale też za chwilę usuną Starcia, więc będzie nieco trudniej ze zrobieniem ich. Tym razem nie można grać nowymi kartami w Starciach, ale są one dostępne na Arenie.

Życzę powodzienia z openingiem.

3 polubienia

13.03 - 250 lvl wbity, 11120 golda na koncie, do tego 25 paksów (23 standardowe, w tym 2 złote oraz 2 z nowego dodatku)… Zdecydowanie mniej grałem (inne gry zajmowały mą uwagę, głównie Overwatch, bo w końcu mam w domu niezły internet)… Kupię pewnie karnet na start dodatku, bo pyłu mam pod dostatkiem, a na wiosnę wychodzi sporo ciekawych gier, więc kasa się przyda :slight_smile:

4 polubienia

16.03.24
193 lvl
8775 złota
38 pakietów (29 standardowych)

W tym miesiącu udało mi się wbić Legendę w standardzie pierwszy raz. W dziczy jest łatwiej :wink:

3 polubienia

Gratulacje. Niech 2 typów płacących za tą grę teraz zamilknie :wink:

1 polubienie

17.03.204
171 poziom
To mój ostatni raport
Dwa pakiety czekają do otwarcia.
Jutro nowe tygodniowe questy gdzie zgodnie z tradycja lepiej zachować na nową ścieżkę
Nowa ścieżka nagród zacznie 19 marca
Gdzie serdecznie zapraszam

2 polubienia

174lvl
9825 golda

Pierwszy raz kupiłem duży preorder, bo ze zniżka 80zł, ale do ostatniej chwili się wahałem nad zwykłym… To mój drugi (wcześniej wiedźmi las po jeszcze większej “zniżce”) i raczej więcej nie zamierzam, bo teraz to będę miał nieco hajsu naddatku, a otwierane będzie 100 pakietów, więc wystarczy, także prawie cały gold na przyszłość będzie.

3 polubienia

Ech, zapomniałem sczytać jaki miałem level ze ścieżki. Jest jakiś sposób, żeby się tego teraz jeszcze dowiedzieć?

Niestety nie. A nie wiem czy są programy, które to śledzą.

1 polubienie

Ok. Dzięki! Na szczęście mam jeszcze jeden pomysł. Jeśli dobrze liczę to skoro przy 104 poziomie miałem 1780 golda to przy aktualnym 4880 musiałbym być na poziomie 166.

1 polubienie