Ścieżka zdrowia 10"Dziki Zachód czyli finałowe starcie na bezludziu"

Witam serdecznie o to przed wami już 10 ścieżka.
Dzisiaj o 19:00 rusza dodatki ostatni dodatek z roku wilka a wraz z nim nowa ścieżka nagród.
Moc tytanów się zakończył a w miejsce tytanów pojawili się oni czyli dziki zachód.
Czy jesteś już gotowy by usiąść przed narowistym mustangiem? Uważaj by nie spaść.
Czy jesteś już gotowy by podziwiać pojedynki na rewolwery?
Jeśli tak to szalony Bob w stylu rancho zaoferuje coś zimnego do picia.
Jednym słowem HIJAAAAAAAAA!!!
Widzimy się o 19:00
Nie zapomnij o zadaniach

2 polubienia

Opening 200 pakietów:

Zwykłe karty: 106/106 (100%)
Rzadkie karty: 76/76 (100%)
Epickie karty: 38/54 (70%)
Legendarne karty: 12/27 (44%)
Pył z powtórek: 5 555

Od legendarnych kart trzeba odjąć 4 karty. Dwie za megabundla (złota i specjalna legenda), jedna ze ścieżki za 1 poziom oraz jedna dana przed premierą dodatku. Tak więc sumarycznie dostałem z openingu tylko 8/27 legend przy 200 pakietach.

Dostałem 1 złotą legendę (portret Reno z czego jestem mega szczęśliwy) i jedną specjalną. Żeby mieć pozostałe 13 kart legendarnych muszę wydać 20 800 pyłu. Dwie z nich będzie ze ścieżki ale to nadal masa pyłu. Nie mam pojęcia ile trzeba wydać i jak nadążyć za grą skoro megabundle i gold by dorównać do 200 pakietów nie wystarczą :confused:

1 polubienie

Otworzyłem sobie 12 pakietów do nadganiania kolekcji. Wleciało około 380 nowych kart (w tym 4 legendy). U niektórych osób liczby będą jeszcze większe. Myślę że to solidna zachęta dla powracających graczy (lub dzikich graczy, którzy nie skupiali się zbytnio na standardzie).

Powodzenia wszystkim na nowej ścieżce!

2 polubienia

Jeszcze szczęście, że działa system zamiany, bo jak dostałem ze ścieżki diamentową wersję karty to mi system zamienił zwykłą legendę na inną, której nie mam, więc już coś jestem do przodu.

1 polubienie

15.11 - 23 lvl, ale jeszcze jakieś questy mam… A co do openingu to otworzyłem 160 paksów z dodatku (10 złotych), 27 ze standardu (3 złote) oraz 20- parę pakietów Catch-up… Zaczynając od podsumowania to był to chyba najlepszy opening w historii mojego grania w HS-a… Z pakietów standardowych i z najnowszego dodatku poleciało łącznie 16 legend (2 złote), 1 z pakietów standardowych, a reszta z Finałowego Starcia… Do tego brakuje mi 4 epików, 4 epików by mieć wszystkie epiki z dodatku i to po 2 kopie :exploding_head: Kart złotych też multum poleciało i jak sobie podliczyłem to po ich spyłowaniu otrzymam blisko 10k proszku… 2 legendy wpadły z preordera, 2 ze ścieżki i jeszcze 1 ze ścieżki wpadnie… W zasadzie mało co do krafotowania mi pozostało i zaczynam zbieranie już na nowy dodatek :slight_smile:

3 polubienia

A tak zapytam z ciekawości. Otwierałeś pakiety jeden po drugim czy grupowo. Ja grupowo i jestem ciekaw czy to robi jakąś róznicę.

1 polubienie

U mnie wreszcie wyjątkowo bardzo dobry opening. Nie jestem pewien czy czasem nie najlepszy, ale na wszelki wypadek napisze, że top3 w ciągu prawie 10lat.
Jedyne 60 pakietów i 7 legend, w tym 2 specjalne! (0 złotych). Otworzyłem najpierw 5 na raz(legenda) , potem 1-2 i 40 na raz (5 legend) , znów 2-3 i 14 czy 16 pozostałych na raz (legenda). Zapewne zbieg okoliczności i może wreszcie po ostatnich kilku lipnych openingach dali mi na otarcie łez coś, a może nie, bo średnia wychodzi mniej niż co 10 pakiet :wink:

2 polubienia

Jeden po drugim… Doszedłem do wniosku, że losowanie w przypadku otwierania po kolei odbywa się przy każdym pakiecie, zaś jak otwierałbym masowo odbywa się raz, ale dla określonej ilości pakietów, więc szanse na wypadnięcie legend jest mniejsze w przypadku otwierania masowego, bo algorytm musiał zostać bardziej uśredniony i zamknięty w określone ramy dropu…

Do tego lubię ten rytuał, że sobie siadam i przez ponad godzinę otwieram paczki i przeglądam kolekcję… Od kilku dodatków nie przeglądam kart przed premierą i sobie czytam jakie są nowe karty po openingu :slight_smile:

Ale pograłem wczoraj sporo Dragon Druidem, talia nie jest w mojej opinii jakaś za rewelacyjna i mam przeczucie, że spadnie szybko w rankingach, ale gra się przyjemnie :slight_smile:

1 polubienie

Po openingu pograłem trochę wczoraj zrobić daily questy gromadzone od poniedziałku. Wszystko, co ze ścieżki dostałem, przemieliłem na kolejne pakiety z dodatku.
Stan konta: Poziom 14, 80 golda, pyłu 12665(+6050+złote).
Brakuje mi 6 rarów i większości epików. Z legend poza Szeryfem i Siewcą Gromów, których ma każdy mam w tym momencie Skarra, Kataklizm i obie legendy Rycerza Śmierci.

1 polubienie

127 pakietów otwartych.
Wszystkie commony i rary a brakujące epiki i legendy zrobiłem za około 20k pylu…

2 polubienia

No to to niewiele mówi… Pytanie ile było legend z pakietów

Chyba 5 albo 6 ale niestety nie pamiętam.

21.11 - 50 lvl wbity, nawet udało się kilka questow zrobić, grane sporo, nawet nockę udało się zarwać co ostatni raz zdarzyło mi się przy Elden Ringu :slight_smile: Wieczorkiem dokraftuje 1 brakującą legendę i 1 epika i zamykam dodatek… Będzie brakować jeszcze 4 drugich kopii epików, ale będzie jeszcze kilka darmowych paksów i jakieś epiki ze ścieżki, więc wpadną :slight_smile: Teraz czekam na nerfy, bo coś czuję, że po znerfieniu Węża wpadnie sporo proszku :slight_smile:

2 polubienia

Lvl 35, Gold 3300
Wreszcie po roku legenda wpadła w rankingu, moja 6 lub 7

2 polubienia

30.11.
Lvl 49, 80 złota, 15040 (+7030+złote) pyłu, jeden nierozegrany karnet na arenę.
Na koniec sezonu miałem złoto 10 na standardzie, a na wildzie dobiłem 4 złota przez cały sezon tylko po to, żeby ostatniego dnia wbić diament 4 even shamanem, którego polecił mi kolega dzień wcześniej (musiałem w tym celu scraftować tylko 2 epiki). Nie spodziewałem, że talia jest aż tak skuteczna. Aż do diamentu 5 nie natrafiłem zresztą na innych ludzi z tą talią. Znowu chce się grać. Obym w nowym miesiącu szybko (żeby nie zdąrzyli nic znerfić) to powtórzył, a może nawet wbił legendę.
Od czasu openingu wydropiłem z Badlands Tae’thalana, Tho’gruna i z pakietów na koniec sezonu - Ducha Bezludzia.

1 polubienie

4.12.2023
52
Poziom
Idzie jako tako czyli po japońsku.
Łup zbieram, i tyle

2 polubienia

19.12.2023

Poziom: 100

Gold: 13 490

Pył: 555

Osiągnięcia dodatku: 100%

Ścieżka dodatku za mną :slight_smile: (karnet wykupiony) teraz już nic nie odbieram, dostaję po 50 golda z automatu i lecę po 300 poziom. 1/3 drogi do nowego dodatku także za nami. Osiągnięcia mam zrobione w 100% na czym mi najbardziej zależało żeby skończyć je przed wbiciem 100 poziomu i dzisiaj wbiłem ostatnie osiągnięcie :slight_smile: same w sobie nie są trudne, ale cieszę się, że i to mam z głowy. Teraz pozostaje czysta gra dla gry i czerpanie z tego frajdy. Powodzenia i miłego grania życzę innym :slight_smile:

1 polubienie

27.12 - 110 lvl. Nie jest źle, tyle lat grania, a nadal jakoś przyjemniej mi się gra w luźnych potyczkach niż na rankingu stąd mało osiągnięć zebranych… Dodatek zamknąłem wraz z łatką, która naprawiała buga z diamentową legendą. 5K golda na koncie i zbieram na nowy dodatek :slight_smile:
Prawdopodobnie przyszły dodatek będzie ostatnim, w który będę regularnie i w takiej ilości grał. Zamykam firmę, kończę różne współprace i idę na etat. Muszę jakoś ograniczyć stres i ciągła pracę z którą się borykam od blisko 7 lat. Mam trochę ponad 30 wiosen na karku, a czuję się zmęczony jakbym miał z 50… Pora coś zmienić w swoim życiu :slight_smile: Przez co pykanie w pracy w przerwach już raczej nie będzie wchodzić w grę, a tych przerw przy 12-14h pacy dziennie potrafiło być kilka… Do tego dochodzi fakt, że w końcu na mojej wsi na którą się przeprowadziłem kilka lat temu uruchomili światłowód i w końcu będę mógł wrócić do takich gier jak WOW, Overwatch czy LOL, nie denerwując się pingami czy rozłączeniami. Powoli zbieram stare ekipy growe z liceum czy ze studiów i po prostu czasu wolnego na HS-a będzie znacznie mniej :slight_smile: Nie mówiąc, że przez te lata kupiłem masę gier i konsol od ery NES-a po PS5, a czasu na granie w to nie było, większość rzeczy była w użytku przeze mnie lub Narzeczoną przez chwilę, szło do pudła i na strych, pora też to w końcu powyciągać, poczyścić, poserwisować i zacząć używać :slight_smile:

3 polubienia

1.01.2024
80 poziom.
Jeszcze 20 poziomów i ścieżka zrobiona .
w oczekiwaniu na mini serie
P.S
Szczęśliwego Nowego 2024 roku

2 polubienia

31.01.2024

Poziom: 200

Gold: 15 640

Pył: 1 285

Osiągnięcia dodatku z miniserią: 83%

Już 2/3 drogi za mną a początek kwietnia i nowy dodatek coraz bliżej. Nie wiem czy uda mi się wbić 300 poziom, ale może będę blisko. Dodatek mi się podoba, ale już trochę nudzi. Mam nadzieję, że w związku ze zbliżającą się rotacją wrzucą coś ciekawego i ubarwią trochę grę.

2 polubienia