Ścieżka Zdrowia 4 "Ostatnia Misja najemników"

Witamy w nowej ścieżkę nagród.
Dodatek pewnie już wyszedł to pewnie i nowa ścieżka nagród
Zapraszamy serdecznie do wysyłania raportów.

1 poziom :slight_smile: wymieni się ktoś misja na 1500 expa? Chaos #21972

1 polubienie

Zanim otworzyłem pakiety zrobiłem wszystkie questy. Dało mi to 26 poziom. Dzięki czemu od razu dostałem legendę na 25 poziomie: Bohatera Łowcy plus legenda za pierwszy poziom.
Potem weszły 3 paczki z przygód i 3 standardowe z których wypadły dwie legendy z poprzednich dodatków.
7 paczek Alternaku z twitcha i ścieżki nagród: gwarantowana legenda Korrak.
77 paczek za gold a w nich 6 legend: minion druida, bohater DH, złoty minion Maga, mininon Łowcy, bohater Szamana, minion Łotra.
Do tego 15 epików, wszystkie commony i rary.
Trochę złotych.

Na bogato jak dla mnie.

4 polubienia

U mnie po starcie też wpadł 26 poziom… Co do Openingu to był chyba mój najlepszy ever… Otworzyłem 151 pakietów (w tym 5 złotych). Wypadło 12 legend w tym 4 złote oraz 5 złotych epików… Najpierw otwierałem złote paksy, gdzie w pierwszym wypadły 2 epiki, później legenda, w następnym pakiecie 2 legendy i epik, więc z samych złotych złotych paczek wypadły 3 złote legendy i 3 epiki… Później jeszcze trafiłem jedną złotą i pakiet z 2 legendami… Brakuje mi 7 epików by mieć ich komplet… Z duplikatów dostanę niecałe 1700 proszku, a ze spyłowania złotych rarów i commonów ponad 2200 proszku… Dobijam do 50 lvlu i tworzę resztę legend (epików mam komplet w pojedynczych sztukach) by zdobyć drugą diamentową kartę i zamykam u siebie ten dodatek :slight_smile: Z pyłowaniem się wstrzymuję i czekam na nerfy :slight_smile:

3 polubienia

Ja otworzyłem łącznie 209 pakietów. Też zaczynam od złotych i o dziwo wpadła złota legenda :slight_smile: ogólnie z samych pakietów zdobyłem 9 legend (w tym tylko dwa portrety sic!). Nie wykorzystałem jednak całego golda, bo 2000 sobie zostawiłem. Mam już właściwie prawie całą kolekcję. Zostały mi tylko 3 legendy by mieć wszystko, ale… zabrakło mi proszku xd pierwszy raz od lat mam taką sytuację. Jakoś zbiorę :wink:

3 polubienia

Szlachta ze złotymi pakietami

Jako plebs mam tylko 14 poziom

Wczoraj otworzyłem ~100pakietów, z nich 6legend, w tym 3, które naprawdę chciałem. Zostało mi 10k golda, z których 6k wydam na areny/starcia. 4k zostawiam na minisety i lecę po kolejny z rzędu 400lvl w nowej ścieżce. Aktualnie 30poziom. Powodzenia dla Was :wink:

1 polubienie

70 pakietów - 6 legend, wreszcie całkiem całkiem opening po ostatnich kilku tragicznych… Zostało prawie 2k golda

2 polubienia

Ogólnie otwarte około 20 pakietów (z tego 4 czerwone) i wynik całkiem przyzwoity bo aż 3 legendy :o

3 polubienia

12.12.2021
Poziom 29 ścieżki.
Z 61 pakietów Rozbitych w Dolinie Alterak wypadły mi 3 legendy: Ichmana, Ivusa i Vardena. Dodatkowo otwierałem 2 pakiety standardowe i dzięki nim wypadł mi Skubas Rachciach (z Pustkowi). Ze ścieżki dostałem Carię Spaczoną i Lokholara. Udało się zebrać wszystkie commony i rary oraz 13 epików (w tym 1 ze ścieżki).
Teraz prawdopodobnie zarabianego golda będę wydawał na pojedyncze pakiety aż zdobędę jeszcze jedną legendę i zacznę zbierać na miniset.
Pyłu mam 2935, czyli będę mógł scraftować jakąś legendę, ale poczekam z tym do bardziej stabilnej mety.

2 polubienia

Ja będę próbował zrobić wszystkich bohaterów, w poprzednim dodatku miałem taki plan z zadaniami ale zabrakło 3

Bo to karty które na pewno się przydadzą prędzej czy później

1 polubienie

13.12.2021
31 Poziom
Illidian jak natchniony walczy w rankingach w dwóch celach:
1.Zdobywa punkty Honoru do questa
2.Dla cotygodniowych questów.
Pewnego razy do Illidiana dotarły ciekawe wieści otóż zdobył epickiego stronnika z dodatku i ma problem kogo z drużyny wyrzucić, bo ten stronnik dla klasy Illidiana kosztuje mniej gdy zginie inny przyjazny stronnik.
Wściekły Illidiana żąda nerfa dla dzika z elywyn bo ten niewinny dzik może stanowić problem.

3 polubienia

14.12.2021

50 poziom

Zrobiłem całą linię questów z honorem (Horda). Jestem wielkim wodzem, otrzymałem wszystkie możliwe nagrody, więc temat mam z głowy.

Mam też całą kolekcję kart, bo szczęśliwie wypadła mi ostatnia legenda z pakietu (na którą i tak polowałem przy legendzie za 50 poziom). Nie pozostaje mi nic innego jak po prostu cieszyć się grą i brnąć do 100 poziomu.

1 polubienie

Ależ pędzisz :slight_smile:

16.12.2021 - No i mam 50 lvl :slight_smile: Dziś po pracy pokraftuję resztę legend i zamykam ten dodatek oraz zaczynam zbieranie golda na kolejny. Zostało mi 2k golda z poprzedniego dodatku + 1k zdobyłem teraz, łączenie 3k golda, które mam zamiar przeznaczyć na paksy z Wilda, zastanawiam się tylko czy kupić 30 paksów z Ungoro (brak 2 questów + Kalimosa) czy już z Turnieju lub Goblinów, gdzie braknie mi większości kart… No i został mi do wbicia cały Wielki Wódz, ale tutaj 2 dni i będzie po sprawie :slight_smile:

3 polubienia

21.12
Dobiłem 50 lvl i mogę się pochwalić, że pobiłem dziś Mazura wraz z jego reno szamanem moim ice szamanem :slight_smile:

2 polubienia

Mogło faktycznie tak być… zaprzeczyć nie mogę… gratulacje man!

1 polubienie

22.12.2021
44 poziom
Tłucze ten Illidian i tłucze aż w końcu rzucił ze złością swoją broń bo nagle poczuł aż coś zimnego spadło na jego głowę. Gdy spojrzał w górę uśmiechnął się szyderczo i myśli Zimowa Uczta. Dla Illidiana oznacza tylko jedno chwilowe zawieszenie broni w rankingach z radością opuścił ring zostawiając nieprzytomnego przeciwnika.
Niech Zimowa Uczta napełni mocą jaką Illidian jeszcze nie miał. Zabrał swoją drużynę i udał się do karczmy by świętować Zimową Ucztę. Kto wie czy IIlidian zmieni skład tej dzielnej drużyny.

1 polubienie

29.12.2021 - Wbity 75 lvl :slight_smile: Jeszcze tylko 25 i zaczynamy farmę golda. W tym momencie 1860 golda na koncie :slight_smile:

2 polubienia

No i pięknie, w Sylwestra udało się przekroczyć 100lvl. Na koncie 7765golda. Życzę Wam Szczęśliwego Nowego Roku, a w nim sukcesów w Hearthstone, dużo legend i miejmy nadzieję, że nadchodzący rok będzie tylko lepszy. Pozdrawiam.

Polubienia: 5

1.01.2022
58 Poziom
Pewnego zimowego dnia Illidian wrócił z poprzedniego sezonu uszczęśliwiony. Powalił kilku wrogów z okrzykiem na ustach i bojową drużyną ciągle składu nawet Illidian nie myśli, Podczas walk zbierał i dalej zbiera punkty honoru. Któreś dnia zapukał do karczmy w drodze powrotnej do krainy łowcy demonów i gdy usiadł na swoim ulubionym miejscu zobaczył nowe ogłoszenie, który wisi za ladą karczmy , podszedł i przeczytał i nagle na twarzy Illidiana pojawił wielki grymas. Wyciągnął swoje ostrze i bez żadnego ostrzeżenia rzucił w ogłoszenie. W ten oto sposób Illidian zaznaczył swoją obecność podczas nowego sezonu. Podszedł do ulubionej drużyny skinął swoją rogatą głową i natychmiast opuścił karczmę nie zważając na protesty innych bohaterów, którzy świętują nadejście Nowego Roku. Gdy tylko szedł w kierunku walk w rankingach jedna paskudna myśl chodzi po głowie kogo spotka i czy jest ktoś kto podniesie rzucone ostrze???Illidian znajdzie konkretnego przeciwnika podczas nowego sezonu.

2 polubienia