Ścieżka Zdrowia 7 "Pochód Króla Lisza"

1.03.2023
113 poziom. Za 100 wziąłem skórkę do druida.
Za luty srebro 2 w standardzie. Nie umiem już w tę grę grać (muszę kiedyś znaleźć czas, żeby uporządkować sobie trochę wiedzy z nowszych dodatków).
Kupiłem miniset i mam teraz 12970 pyłu, 2135 golda, 8 nieotwartych pakietów standardowych. To akurat na plus.

3 polubienia

225 poziom, jednak w tym miesiącu będzie zdecydowanie mniej farmienia…

3 polubienia

6.03.2023
132
Poziom
Po kilku tygodniach a nawet miesiącach wreszcie udało mi się zaliczyć gwarantowane zadanie by 5 razy wygrać w rankingach nawet 6 raz bez ani jednej porażki.

2 polubienia

08.03- 200 lvl wbity… Mozolnie idzie w tym dodatku… 6800 golda na koncie… Pierwszy raz od 3-4 lat siadłem do arenek i chyba zmienię trochę opinię o tym trybie, bo całkiem nieźle mi idzie :stuck_out_tongue: Jeszcze z ponad miesiąc do nowego dodatku dodatku, bo jeszcze nawet zapowiedzi nie było, więc mam nadzieję, że na koncie pojawi się jeszcze z 60-70 lvli :slight_smile:

2 polubienia

Zapowiedź w przyszłym tygodniu :sunglasses: razem a patch notesem

Ciekawe o czym nowy dodatek będzie opowiadał o ile dobrze pamiętam w połowie listopada zaczęli ujawniać wszystkie karty z ostatniego dodatku roku Hydry.

22.03.2023

Poziom: 300

Gold: 23 910

Pył: 8 395

Osiągnięcia dodatku: 100%

MMR Ustawki: 6 703

Ranga na dziś: 3 platyna

Podsumowanie: Nie stało się nic spektakularnego w mojej drodze z 200 do 300 poziomu. Klasycznie nie dam rady dojść do 400 poziomu, ale to nic. W starej ścieżce nie dałem rady dojść do 300, więc tutaj odrobiłem lekcje. To mój ostatni raport w tym rozszerzeniu. Pozdrawiam graczy w komputer! :slight_smile:

3 polubienia

To ja nadal lepszy bo lvl 282. Zasoby są chyba wielkie jak nigdy, a chęci na grę praktycznie żadne… Nowy dodatek 4 liter nie urywa… Dobrze, że choć jest jeszcze 300 winów do nabicia DK…

3 polubienia

3 .04.2023
168
Poziom
Ja bym na waszym miejscu wstrzymałbym się z zadaniami do czasu odnowienia nowej ścieżki nagród czyli 11 kwietnia

1 polubienie

Jeszcze jest kupa czasu. Wstrzymam się, ale dopiero przy weekendzie.

1 polubienie

Bo 10 dostaniesz nowe zadania a 11 wychodzi nowy dodatek wraz z nową ścieżką

Poziom 400, 20 700 złota, 74 100 pyłu ale hs coraz bardziej mnie wk… i prawdopodobnie to będzie mój ostatni dodatek a potem odinstaluję bo poziom HS sięgnął już dna i wodorostów…
PS. Jak będę miał lepszy humor i złapię wenę twórczą to stworzę nowy temat gdzie wypunktuję wszystkie g… zmiany w HS …

Polubienia: 5

320 i wystarczy… Wesołych Świąt wszystkim!

3 polubienia

9.04.2023
178
Poziom to mój ostatni meldunek w tej ścieżce na dwa dni przed nową ścieżką nagród
Ponieważ jutro są nowe zadania radzę wstrzymać się za zadaniami do premiery nowego dodatku i nowej ścieżki nagród (11 kwietnia) wtorek godzin 19:00
Widzimy się na nowej ścieżce nagród

1 polubienie

195 lvl wiedziałem że nie będzie 200.

Może w następnym się uda :wink:

2 polubienia

174lvl
11410 golda
36325+37495 pył

Diament 5 wbity. Ze smutkiem pożegnam niektóre karty ze standardu :frowning:

3 polubienia

114 tysięcy golda??? kilkadziesiąt tysięcy pyłu??? Elon Musk Hearthstona :open_mouth:

Sorki, jedno zero wpadło za dużo w goldzie . no ale pył jak najbardziej zgodny: dostępny od ręki + za duplikaty, nie robiłem masowego odczarowania za radą mkrr3 od przeszło 5 lat - dzięki temu na pyle jestem kilkanaście tysięcy na plus przez nerfy :slight_smile:

3 polubienia

Podsumowując:

  • Wbity 266 lvl
  • 9700 golda na koncie
  • 27 nieotwartych pakietów (standardowe i klasowe - więc można uznać, ze to pakiety z przyszłego dodatku :slight_smile: )
  • Ok. 32k proszku
  • I nieodczarowane złote karty z przeciągu 6-7 dodatków, więc pewnie ok 20-30k proszku tam jest :slight_smile:

Ogólnie nie jest źle… Stosunkowo mało grane, bo brak chęci i czasu na HS-a, ale przez ostatnie 3 tygodnie jakoś więcej pogrywałem… Dodatek zapowiada się fajnie, preordera nie zamierzam kupować, ale jakby wyszedł pakiet za 20 dolców z 2 legendami to może się kupi :slight_smile: Jeszcze się zastanowię czy wolę go czy dodatek do najnowszego Horizona :stuck_out_tongue: Tak czy siak na start ponad 120 pakietów się otworzy :slight_smile:

4 polubienia

Co to znaczy na siłę? Zalecam uspokojenie się.