Ścieżka Zdrowia 7 "Pochód Króla Lisza"

Hejka Już dzisiaj o 19:00
Startuje nowy dodatek razem z nową ścieżką nagród do zdobycia .
Pamiętajcie zostawcie zadania cotygodniowe jak i codzienne nie róbcie tego na starej ścieżce.
Chwalcie cię się sukcesami.
P.S
Rezygnuję z historyjkami

2 polubienia

Szkoda, lubiłem te historyjki xD

4 polubienia

Nie rezygnuj - stwórz nowy temat na historyjki.

2 polubienia

Ja już zapomniałem o tych historyjkach, ale faktycznie nie było ich :smiley:

3 polubienia

Niektóre rzeczy doceniany dopiero jak je stracimy… :smiling_face_with_tear:

4 polubienia

Owszem nie było ich ponieważ kolega Hazel siłą odebrał mi ten temat.
Ja na tą ścieżką zamierzam odzyskać l.

Ja tam wciąż się cieszę, że nie mieszają w temacie, ale skoro Shangowi zależy, to niech się rozwija.

1 polubienie

To ja zacznę od wyników z 1 dnia po dodatku: wbity 26 lvl. Opening przeprowadziłem zaraz po starcie, do otwarcia miałem 150 paksów (5 druida, 25 standardowych i 120 z najnowszego rozszerzenia), gdzie 5 druida było tylko za $, reszta uzbierana z karczemnych bójek i za golda… W wyniku małego buga opening był bardzo dobry, bo wypadło łącznie 18 legend w tym 4 specjalne… Wypadło też sporo epików, bo do kompletu by odebrać kartę diamentową brakuje mi ich tylko 6, a żeby mieć wszystkich po 2 sztuki 15 epików…

1 polubienie

Katastrofalny, najgorszy, fatalny, beznadziejny opening … 4 legendy na 83 pakiety… i to wszystkie do klas którymi w ogole nie gram … z epikami też straszna bieda :slightly_frowning_face:

1 polubienie

5 legend w 75 pakietach w tym jedna specjalna, z czego do 70 były tylko 3 legendy. Średnio.

1 polubienie

Ja mialem najlepszy openig w historii.Z legendami ze sciezki i z bundli do kompletu braklo mi 2 sztuki.Epikow braklo 4.W sumie otwarlem 5 zlotych 1 klasowy demon huntera 6 standardowych i190 z dodatku.za pyl z powtorek dorobilem brakujace karty.Jeszcze nigdy tak szybko nie skompletowalem zadnego dodatku.

1 polubienie

W openingu 64 pakietów (z czego 58 kupionych za golda, reszta wydropiona z różnych źródeł) i 2 standardowych z ostatnich bójek wypadły mi 3 legendy: Basalefa, Przebrzyda i Pożeracza Dusz. Niestety przypadkiem zniszczyłem nieodwracalnie tego pierwszego, gdy w biegu odczarowywałem złote karty. Na szczęście i tak w zasadzie priestem nie gram. Ale to nauczka, żeby już nigdy nie nagrywać w ramach openingu także części związanej z przeglądem kolekcji - zbyt duża presja czasu, a trzeba się skupić. Po wszystkim zostało mi 8475 pyłu. Obym scraftował sobie za to coś, co pozwoli mi w święta wrócić do diamentu (ciekawe na ile to realne przy tak małej ilości czasu i bonusowych gwiazdek).
W międzyczasie wbiłem 14 level ścieżki.

1 polubienie

16.12 - 50 lvl zdobyty, wszystkie karty z dodatku zdobyte (kilka 2 kopii epików zostało, ale to może kiedyś wpadną :wink: ) 600 golda na koncie, 4 pakiety standardowe i można zacząć farmić na nowy dodatek :slight_smile:

4 polubienia

10.01.2023

100 poziom

Gold: 18 860

Pył: 3 870 + 8 105 w powtórkach

Osiągnięcia dodatku: 84%

Kolekcja dodatku: 100%

Jak widać, nie udało mi się zrobić wszystkich osiągnięć do 100 poziomu (też ze względu na nową klasę a więc i więcej XP z jej osiągnięć), ale jestem całkiem niedaleko celu. Pakietów standardowych już nie otwieram skoro mam wszystkie karty a więc zostawiam je na nowy dodatek. Na razie mam tylko 1, ale to już jakiś początek :slight_smile: teraz skoro ścieżka ukończona to pozostaje mi suche granie i farmienie 50 golda co poziom.

Życzę innym powodzenia i do zobaczenia przy 200 poziomie :slight_smile:

2 polubienia

23.01 - 100lvl wbity, 4900 golda i 14 paksów standardowych na koncie… Słabo w tym sezonie… Człowiek ledwo co się wyleczył, a złapał 2 tyg grypę, później zatoki, a teraz wychodzi początek astmy… W ogóle nie mam weny do grania przez to, ledwo co wymęczyłem nowego GOWa, rankedów nie ruszam, aby ustawkę czasem…
No ale co by złego nie było są i dobre strony, bo się mniej w pracy siedzi… W końcu udało się przeczytać Overlorda, a przynajmniej tyle ile wyszło do tej pory… Trochę nowych anime, ale również zacząłem oglądać One Piece :slight_smile: Może po mini serii będzie większa ochota na granie pojedynków czy rankedów :slight_smile:

4 polubienia

13.02.2023
100 poziom
Ścieżka ukończona zostało jeszcze skórki dla 3 bohaterów
Zauważyłem, że temat nagle stał się martwy i nie wiem czy to ma sens dalej prowadzić te ściezki.

4 polubienia

16.02.2023

Poziom: 200

Gold: 21 860

Pył: 1 750 + 8 435 w powtórkach

Osiągnięcia dodatku: 72% (gdyby nie miniseria to byłoby 100%)

Ścieżka ustawki: 100% (40 poziom) MMR: 5840

Nie wiem jak to się stało, ale odkąd wszedł patch z miniserią to mój łowca uzyskał 1000 zwycięstw (przy wejściu do gry po aktualizacji). Poza tym w trakcie podróży od 100 poziomu do 200 udało mi się wbić 1000 zwycięstw Szamanem :+1: jak zwykle nowy dodatek wyjdzie około mojego 300 poziomu, więc już bliżej niż dalej :slight_smile:

3 polubienia

Uuu to ja lepiej podbijam poziomy. Na dziś, tj. 16.02.: level185 :muscle:

4 polubienia

122 poziom. (20.02.23)

Ponad 200 raz chyba wbiłem :wink:

3 polubienia

20.02 - 170 lvl, na koncie 4600 golda… Byłoby więcej, ale poszło 3,5k na mini serię i skina dla łotra :stuck_out_tongue: Jeszcze prawie 2 miesiące do dodatku więc trochę się jeszcze uzbiera :slight_smile:

Polubienia: 5