Ścieżka Zdrowia 9 "Tytani"

Witam serdecznie a to przed wami już 9 ścieżka nagród.
Jeśli poprzedniego dnia zrobiłeś wszystkie zadania właśnie popełniłeś błąd.
O 19:00 startuje nowa ścieżka nagród.
Do zgarnięcia nowe łupy czy do dla osób płacących czy dla osób nie płacących.
Powodzenia.
Niech moc Tytanów z drugiego dodatku z roku wilka będą z wami.
P.S
Jak zwykle piszę z wyprzedzeniem.

1 polubienie

Podsumowanie openingu:

Otwartych pakietów: 200

Zwykłe karty: 106/106 (100%)
Rzadkie karty: 76/76 (100%)
Epickie karty: 47/52 (90%)
Legendarne karty: 16/27 (59%)

Pył z powtórek: 5 515

Muszę zaznaczyć, że 16 legend mam ogólnie. Z pakietów dostałem 11 legend w tym 1 złota. Mam do stworzenia naprawdę sporo legend pomimo aż tylu pakietów. Do 50 poziomu nie będę w ogóle się tym zajmować, bo dwie dostanę ze ścieżki, ale potem będę musiał.

2 polubienia

Ja nie robiłem szczegółowej analizy openingu. Otworzyłem 168 pakietów, wydałem ok 10k pyłu i mam już kompletny zestaw kart z dodatku.

2 polubienia

60 pakietów: 4 legendy
3 złote pakiety dla pierwszej legendy
Średnio, ale mogło być gorzej

2 polubienia

2.08 - 30 lvl wbity, na start otwarte 151 paksów w tym 118 z nowego dodatku, reszta standardowe + to co się zdobyło w drodze do 30 lvlu… Na ten moment brakuje 13 legend i 2 epików… Stawiam, że nawet znośnie wyszedł ten opening, było mało zlotych kart, ale 2x trafiła się paczka z 3 epikami, kilka razy z 2 epikami, do tego wypadły 2 legendy w wersji specjalnej: ze złotego standardowego pakietu oraz pakietu z Tytanów :slight_smile:

2 polubienia

u mnie otwartych w sumie 70 paksów; 57 tytani i 13 standard.
4 legendy i 16 epików nie narzekam jak na te ilość ^^

2 polubienia

3.08. - poziom ścieżki 13 (grałem trochę w Karczemne Bójki). Łącznie kupiłem 50 pakietów, 4 dostałem wcześniej prawdopodobnie z bójek, 3 odebrałem już ze ścieżki, do tego otworzyłem zachomikowane 15 pakietów standardowych (+1 za bójkę z tego tygodnia).
W efekcie zdobyłem wszystkie zwykłe i rzadkie karty z dodatku, 14 epików (z czego jeden złoty) i 5 legend (nie licząc Ignisa i Więzienia Yogga): Jotun (specjalny), Eonar, Sif, V-07-TR-0N Prime, Golganneth.
Przy okazji z wcześniejszych dodatków też się trafił epik (Zwołanie Duchów) i legenda (Zok Ćmipaszcza).
Gold: 35, Pył: 12835 (+3364, +złote do odczarowania).

1 polubienie

24:09

Poziom - 62

Forum umiera to coś napiszę. :wink:

Standard coś za łatwy jest bo doszedłem do 10 diamentu. Najwyżej w tym formacie odkąd gram.
Może uda się wbić legendę choć raz w standardzie.

Dzicz jak dzicz, jest dzika :grin:

2 polubienia

25.08 - wbity 75 lvl, więc ta szybsza część do 100 lvlu za mną :slight_smile: W końcu udało mi się zbić gwiazdki na standardzie do 2 sztuk, więc dobiera mnie z nowicjuszami, więc win leci za win-em i może koniec końców uda mi się wbić ulubione klasy na 500 wygranych w standardzie :slight_smile: Czekam na przeplatankę i zmiany w dziczy… A co do forum, no cóż taka ich kolej rzeczy, bo młodzi nawet chyba nie widzą, że takie miejsca istnieją, a jak już to siedzą na grupkach na FB lub Discordzie…

4 polubienia

04.09.2023

Poziom: 100
Gold: 14 740
Pył: 1 245
Osiągnięcia dodatku: 79%

Całkiem dobrze mi się gra. Dużo nowości podczas tego dodatku, wiele zmian, więc moim zdaniem gra żyje. Na pewno bardziej niż przy poprzedniej ścieżce. Teraz pozostało mi zbierać po 50 golda za poziom i czekam na nowy miniset.

Odkryłem też ostatniego bohatera, którego dostajemy na koniec ścieżek. Łącznie było ich 9. Przy następnym dodatku powinni dodać coś nowego. Oczywiście to tylko skórki, ale fajny gratis.

4 polubienia

Osób gra zacznie więcej moim zdaniem… Ogólnie przeplatanka moim zdaniem nieźle przyciągnęła starych graczy HS-a, którzy grali za czasów Old Godsów i Gadgetonu, a Ci też w Standardzie i Dziczy grają… Chyba w tym dodatku Cię nie dogonię, bo u mnie przez urlop dopiero 90 poziom…

2 polubienia

Wiesz, to żadne wyścigi. Ja i tak nie gram całe dnie a ledwie przez parę godzin dziennie. Teraz będę grał w Starfielda, więc też HS pójdzie na półkę albo będę grał w przerwach.

Oczywiście, że wiem :slight_smile: A co do Starfielda to się mocno zawiodłem, wykupiłem ulepszenie by zagrać wcześniej i dosyć mocno żałuję…

1 polubienie

10.09

Poziom : 80

Przeplatanka : 9 Diament
Dzicz : 7 Diament
Standard : 7 Złoto

Przeplatanka może być. Jak w każdym formacie jest tylko 2/3 talię które grają.

2 polubienia

13.09 - 103 lvl wbity, udało się nawet wbić Platynę 8 na Twiście :slight_smile: Może dociągnę do 5, ale dalej nie zamierzam… Całkiem możliwe, że to mój ostatni tak aktywny dodatek, w zimę przeprowadzka w nowe miejsce, a tam praktycznie brak internetu… Światłowód dopiero za kilka lat, pakiet mobilny średnio działa, a radiówki pomimo, że z dobrymi transferami podobno mają problem ze stabilnością, więc pewnie pozostaną tylko okazyjne partyjki w przerwach w pracy…

4 polubienia

19.09.2023
80 poziom jeszcze tylko 20 i kolejny portret do zdobycia

3 polubienia

21.09.2023
Po kupieniu minisetu stan konta to 30 golda, pyłu 8315 (+4915 z powtórek +złote), poziom ścieżki 78. Na standardzie i wildzie grałem mało, ale w przeplatance mam w tej chwili złoto 1.
Z takich większych wydarzeń to jeszcze heroiczna bójka znienacka przepaliła mi questa - powinni to naprawić, żeby żadne sezonowe questy nie wpływały na daily.

3 polubienia

12.10.2033
100 poziom
Zostało mi jeszcze jeden portret dla paladyna obowiam się ,że niedługo każdy z nas będzie miał problem by odebrać portery a nowy portret dla Rycerza Śmieci id chwili debiutu jak nie ma tak dalej nie ma
Mam takie wrażenie,że bugzard dyskryminuje nową klasę :rofl:

1 polubienie

13.10.2023

200 poziom

Gold: 13 390

Pył: 1820

Osiągnięcia dodatku: 84%

2/3 drogi za mną. Przy 300 poziomie jest już nowy dodatek, więc już bliżej niż dalej :slight_smile: póki co jestem zadowolony z gry.

Ps. widzę, że Shantsung podał swój poziom z 2033 roku. Ciekawe jak gra będzie wyglądała za 10 lat, ale ścieżki zdrowia widzę, że będą :wink:

4 polubienia

18.10.2023
Poziom 102
Stan konta: 2730, 12155 (+5310 w duplikatach +złote) pyłu, 2 standardowe pakiety (czekają na otwarcie w nowym dodatku).
Grałem trochę więcej niż wcześniej - zmusiły mnie do tego wydarzenia. Teraz przez studia czasu jest mniej i znowu przepaliłem questa. Rangi w tym momencie to: Platyna 8 na standardzie, 1 srebro w dziczy i 7 srebro w przeplatance. Cudownie by było wrócić kiedyś do diamentu i się w nim utrzymać, ale w kółko pojawiają się jakieś zmiany i jest to cięższe, niż wcześniej.

2 polubienia