Aktualizacja 20.8

Aktualizacja 20.8

Aktualizacja wprowadza duże zmiany do Ustawki i Starć. Poza tym rozpoczyna się przedsprzedaż Zjednoczonych w Wichrogrodzie!

Wyświetl cały artykuł

W końcu widać ile doświadczenia za rozgrywkę się dostaje :grin:

2 polubienia

Będzie się działo oj będzie się działo

Szkoda ze juz nie widać po walce ogólnego posiadanego doswiadczenia :sweat_smile::sweat_smile:

2 polubienia

Dokładnie, przesuwający się pasek zwiększał wrażenie dokonywania jakiegoś postępu. Teraz wrócili do starego beznadziejnego rozwiązania… :face_with_symbols_over_mouth:

2 polubienia

Powrócił w Ustawce mocno zmieniony Jastor Gallywix i zacząłem się zastanawiać czy czasem nie testują nim "przebicia 10 pkt. many), ale jak to w Ustawce można wykręcać czasem chore liczby i przebiłem nim spokojnie 20 pkt golda, a raz miałem go 31 sztuk… Czy sztywna reguła 10 pkt. many może zostać w końcu przekroczona ? :stuck_out_tongue:

Zgadzam się. Mi też pasował pasek postępu. Jak przeczytałem w patch notes, że to był błąd to aż krzyknąłem: “TO BYŁ BŁĄD???” :persevere: i znowu nie mam od razu informacji o postępie :roll_eyes:

1 polubienie

Z tego co widzę pasek postępów wrócił na rankedy, bynajmniej na standardzie, na ustawce dalej bez :expressionless:

Ja muszę po każdej aktualizacji odinstalować i zainstalować gre. (Gram tylko na komórce)
Ktoś też ma taki problem??

Nie wrócił. Pojawia się tak jak kiedyś w przypadku wykonania osiagniecia, które daje doświadczenie lub przy zdobyciu kolejnego poziomu.