Ankieta o przemyśleniach na temat gier karcianych

Hej wszystkim.

Zazwyczaj na forum tematy zakładane są w celu rozpoczęcia dyskusji i wzajemnej wymianie poglądów, ale nie każda osoba ma chęć rozpisać się na forum publicznym, co sprawia że czasami traci się możliwość wysłuchania niektórych osób.

Chciałem zebrać przemyślenia graczy na temat gier karcianych (nie tylko HS, lecz gier karcianych ogólnie). Postanowiłem więc stworzyć ankietę która poruszyłaby najczęstsze dylematy związane z grami karcianymi, aby każdy miał możliwość anonimowego wzięcia udziału w zbieraniu opinii.

Link do ankiety:

Wszystkie pytania w ankiecie są opcjonalne. Po wypełnieniu ankiety będziecie mieli możliwość zobaczenia podsumowania odpowiedzi innych graczy. Z góry dziękuję za wypełnienie ankiety. :heart:

Polubienia: 5

Po ok 50% pytań zacząłem klickać w losowe odpowiedzi ponieważ pytania były coraz bardziej abstrakcyjne, żeby nie powiedzieć bez sensowne…

Dopuszczalne było pominięcie pytań. :wink:

Fajna inicjatywa i ciekawe pytania! :slight_smile:

Nie jestem pracownikiem Blizzarda.

4 polubienia

To że nie obrażam ludzi wokół wcale nie oznacza że jestem lizusem. :wink:

Polubienia: 5

Dante poskładany jak krzesło z Ikei!

3 polubienia

Dyskusja z funboyem Bugzarda nie ma sensu…

Ktoś ma inne zdanie aniżeli moje!?

<Fun blizzarda

Mam się czuć urażony? Naprawdę? ^^

Wybacz, ale jeżeli chcesz uderzyć w moją osobę, musisz się bardziej postarać…

Nawet nie muszę nic pisać, sam sobie strzelasz w kolano, pisząc agresywne i pozbawione jakiejkolwiek merytorycznej wartości posty…

Na potwierdzenie mamy wpisy powyżej, Panowie, a właściwie Poiytr, wygrał z Tobą dwoma pasywnymi wpisami… Nie muszę pisać dlaczego przyszło mu to z taka łatwością, prawda?

Tak czy inaczej, nie wiem co próbujesz ugrać, ale w ten sposób tego nie zrobisz… Zdecydowanie nie! :smiley:

Post Scriptum: Moje powiedzonka są nieaktualne? Być może! Starzeje się… 26 lat na karku, już nie jestem taki młody… A jak się teraz mówi na porażkę jakiej doznałeś w powyższej dyskusji? Jakieś sugestie? Panie młody gniewny wygrywie życiowy?

1 polubienie

Na co warto zwrócić uwagę: tematem tego wątku jest ankieta. Celem ankiety jest sprawdzenie opinii ludzi na jakieś określone tematy, a nie wychwalanie kogoś/czegoś lub przekonywania innej osoby do swoich racji. Nie ma nic bardziej obiektywnego niż zbieranie opinii za pomocą ankiet, o ile wystarczająco wiele osób weźmie w nich udział i odpowiednio się je interpretuje.

Ankieta ta ma tyle związku z Hearthstone co z dowolną inną grą karcianą (np. Age of Magic CCG, Artifact, Astro Boy: Edge of Time, Battlegrounds of Eldhelm, Bloodrealm: Battlegrounds, Cabals: Magic and Battle Cards, Caller’s Bane, Card Hunter, Causa: Voices of Dusk, Chronicles: Runescape Legends, Duel of Summoners: The Mabinogi Duels, Duelyst, The Elder Scrolls: Legends, Earthcore: Shattered Elements, Eternal Card Game, Eternal Essence, Fable Fortune, Faeria, Forgotten Myths CCG, Grace of Zordan, Gwent, Hands of the Gods, Hex: Shards of Fate, Legends of Runeterra, The Hours Heresy: Legions, Infinity Wars - Animated Trading Card Game, KROSMAGA, Labyrinth, Lightseekers, Magic Duels, Magic: Puzzle Quest, Mana Rocks, MTG Arena, Mystic Vale, Nova Blitz, Overdungeon, Pokemon TCG, Prismata, Prophecy, Shadowverse, Shardbound, Slay the Spire, Solforge, Spellweaver, Star Crusade CCG, Star Realms, Stormbound, The Awakening, Warfare Online i Yu-Gi-Oh! Duel Links, a także dziesiątki innych karcianek których tytułów zapomniałem, lub nigdy nie słyszałem, lub uznałem że nie warto ich nawet tutaj pisać).

Dzięki wynikom ankiet można dowiedzieć się ile osób podziela nasze zdanie, ile ma zdanie przeciwne, a ile wstrzymuje się od głosu. Ankieta ta daje zrozumienia że każda osoba ma inne preferencje, a staranne przeanalizowanie tej ankiety pomaga lepiej zrozumieć całokształt naszej społeczności.

Ten wątek nie daje ani jednego racjonalnego powodu do zbaczaniu tematu dyskusji na temat “funboy’ów”, szczególnie że nigdy fanboy’em nie byłem. Zamiast przyczepiać że do rzeczy kompletnie niepowiązanych z wątkiem proponowałbym zrobić coś produktywnego. Jeśli chcecie by świat stał się dla was lepszy, zacznijcie budować w tym świecie miejsce w którym czulibyście dobrze, zamiast niszczyć miejsca w których czują się dobrze inni. Uprzykrzanie życia innym nie sprawi że nagle magicznie świat stanie się piękny dla was, zamiast tego świat stanie się nieprzyjemny dla wszystkich, a sami będziecie przez wszystkich nienawidzeni i być może inni będą potem traktować was tak jak wy traktujecie teraz innych.

4 polubienia

Właśnie to jest cholernie przykre, że niezależnie od tematu, z automatu mamy nalot ofensywnych wpisów na temat “ustawionej” gry, a gdy się otwarcie z nimi nie zgodzisz, zostajesz wrzucony do worka z plakietką “FUNBOY BLIZZARDA”…

Zabawne jest to, że hearthstone to jedyna gra od blizzarda w którą gram, nie grałem w diablo/wow’a czy inne produkcje, za które darzyłbym zamieć jakimś większym uczuciem…

Jak już miałbym nazwać się czyimś dzieckiem, to byłoby to stare ukraińskie studio GSC za “American Conquest” i “Cossacks”, czy TCA za wszystkie serie strategii “Total war”… Od zawsze RTS’y i inne strategie darzyłem specjalnym uczuciem… :slight_smile:

Wracając do tematu, trochu się rozpisałem o tych strategiach… W tym miejscu wypadałoby przeprosić Dantego, wybacz! Niepotrzebnie Cię sprowokowałem, poziom irytacji sprawił, że wciągnąłem Cię w niepotrzebną dyskusję… Być może po części chciałem się zabawić, poprzez dyskusję z tobą, niezależnie z jakich pobudek, nie powinno do tego dojść. We cool?

P.S. Ktoś ma ochotę na starcie na hiszpańskich równinach w medieval 2 TW? :smiley:

3 polubienia

Ponieważ dyskusja zboczyła nieco na zbyt osobiste i nie do końca miłe wycieczki, zamykamy ten wątek. Jednak oczywiście zainteresowanych wciąż zachęcamy do wypełnienia ankiety od Poiytr, a jej ewentualne wyniki będzie można zawsze potem omówić w nowym temacie :slight_smile: