Błąd w zakładce - Otwórz pakiety

Witam
Piszę ponieważ pojawił mi się kolejny błąd i wg mnie należy on do grupy raczej z tych “poważniejszych”, zresztą od jakiegoś czasu coraz więcej w hs`ie jest błędów, a tym bardziej, gdy jest nowy patch lub aktualizacja.
Błąd dotyczy zakładki - Otwórz pakiety. Jakiś czas temu bez problemu mogłem otwierać pakiety, lecz dziś gdy chciałem, to zrobić nie mogłem, niestety. Najeżdżam na pakiet, kieruje go na środek, powinna pojawić się animacja i karty jakie mi wylosowało. Jednakże takie coś nie ma miejsca, błąd występuje w chwili nakierowania pakietu na środek i nic się nie dzieje.
Mam nadzieję, że błąd ten zostanie jak najszybciej naprawiony.
P. s. Drodzy gracze, jeśli u Was także wystąpił taki sam lub podobny błąd, piszcie pod tym postem.
Pozdrawiam.

Moze chodzic o zduplikowane pakiety, cos jak ghost blocki w minecrafcie. Sprobuj gre od nowa wlaczyc

Mam tak samo od kilku godzin, dodatkowo nie nalicza punktów za wygrane i przegrane oraz nie można odebrać złota.

Może być, to jedna z możliwości, nie zaprzeczam. Próbowałem kilku krotnie wyłączać i włączać grę, nic to nie dało.
P. s. Ciekawostka, gra się chyba “sypie”, albo ją naprawiają. Próbuje teraz ponownie uruchomić grę i reakcji brak.