Błąd z rangą przeciwnika

Witam. Od kiedy wprowadzono nowy system rankingowy czyli od 1 kwietnia. Widze tylko nick przeciwnika ale jego rangi juz nie. Zauwazylem zr streamerzy nie maja tego problemu. Czy ktos mial podobny problem i podpowiedzial jak mam przywrocic rangi moich przeciwnikow?

chyba tylko w legendzie widać rangę przeciwnika

Nie, na diamentach u mkra też widziałem. Kolejna manipulacja?

właśnie wszedłem na forum, żeby poskarżyć się na ten sam problem. nie rozumiem, czemu został on naprawiony tylko u części graczy.

To jest po to aby gracze nie widzieli że przeciwnik jest z wyższej lub niższej rangi.
Solem na streamach będąc w legendzie potrafił dostać typa który miał…brąz 4, z platyny 2,4 też (mam screeny). Jack podczas gdy miał legendę 29 to dostał za przeciwnika osobę z diamentu 2.

1 polubienie

Kogo dostaniesz za przeciwnika zalezy od Twojego MMR. Czyli nikt nie pomoże czemu nie widze rang przeciwników?

Z tego co wiem, to do momentu wbicia Legendy nie ma możliwości zobaczyć rangi przeciwnika.

Poza tym nowy system dobiera graczy na zasadzie MMR, więc ranga w tych starciach przestaje mieć znaczenie.
Będąc w Legendzie możesz trafić na przeciwnika z brązu i odwrotnie :wink:

Rozumiem zasade MMR, ale dobrze widziec range przeciwnika. Nawet jezeli nie jest adekwatne do umiejetnosci, to komu przeszkadza brak rangi?