Battle... tzn. Karnet Karczmarza

Polecam areny fajna zabawa :slight_smile:

1 polubienie

Od dwóch lat się zbieram by na areny całkowicie się przerzucić ale niestety… leń siedzi w środku…

2 polubienia

Wg moich obliczeń na ukończenie ścieżki potrzeba 236 000 expa a po zakończeniu aby zarobić 150 golda będzie potrzebne 11000 expa na każdy poziom ( przyjmuje że nie będzie od tej pory rosło). To moje wyliczenia - jeśli ktoś ma linka do jakiś tabelek to proszę o wklejenie. Jeśli tak będzie ( na razie ilość potrzebnego expa na wyższy poziom rośnie stale o 250) to ja podziękuję bowiem przez 4 miechy zdobędzie się max 5000 golda a i tak trzeba będzie grać często

1 polubienie

Tabelka wygląda tak:
h ttps://outof.cards/hearthstone/2200-the-rewards-track-how-long-to-get-to-level-50-644000-experience-required-to-get-to-level-150#comments

Od 50 poziomu każdy kolejny będzie wymagał zdobycia od 4050 do 4500 doświadczenia.

1 polubienie

Idealnie podsumowane, podpisuje sie pod wszystkim co wymienil Dekkster. System jest totalnie zepsuty i nie jest przyjazny dla graczy F2P. Mowia o tym nawet ludzie, ktorzy placa za paksy.

Minelo ledwie 4 dni, a na to “cos” splywa ogromna fala krytyki. Tak naprawde REWORK tego szrotu powinien nastapic jak najszybciej. Dlaczego? Bo oto wlasnie w ten sposob Blizz zabija ta gre, a nie umacnia jej pozycje. Absurd goni absurd tak naprawde. Zeby niby szybciej levelowac, musisz wydac 20$ na passa, a to i tak nie pomaga zbytnio. 5h gry i ledwie 1500 expa? Serio? Jezeli ktos zrezygnuje z gry, to kiedys mial juz trudne zadanie z powrotem, ale teraz bedzie ono praktycznie niewykonywalne.

Polubienia: 7

Ja widzę tylko 4 wyjścia:
1.Przywrócenie starych zadań,
2. Drastyczne obniżenie xp potrzebnego do zdobywania późniejszych lvli (od 30) do max 4k xp na poziom lub drastyczne 3-3,5 krotne zwiększenie otrzymywanego xp za czas grania,
3. Zrobienie systemu gdzie każdy poziom kosztuje tyle samo i będzie potrzebował rozsądnej ilości XP na kolejny poziom
4. Miks poszczególnych wyżej rzeczy, ale w mniejszej skali, ale z przywróceniem otrzymywania 10 golda za 3 wygrane.

Próbowałem znaleźć jakieś małe plusy tego systemu, gdzie opisałem je w innym poście, ale to nie zmienia faktu, że to jest szrot.

1 polubienie

No dobra a co z kwestią bonusów w Ustawce? Zbierałem dzielnie 2500 złota, a obecnie mogę kupić wyłącznie pełny pakiet karczmarza za euro? Trochę słabo to wygląda.

3 polubienia

Poczekaj do premiery dodatku :slight_smile: Wtedy wejdzie chyba pakiet za 2k golda :slight_smile:

2 polubienia

Powinnny zostac przywrocone normalne zadania dzienne dostarczajace golda. Ten caly season pass powinien byc osobna kwestia i nie kolidowac w zdobywanie pakietow, ktore sa swego rodzaju dobrem dla gracza, bez ktorego nawet nie mozesz grac w ta gre…

Season pass powinien(tak jak jest np w rocket league) byc jedynie dodatkiem, nie dajacym zadnej przewagi nad innymi graczami. Bo teraz Ci, co są sponsorowani przez Blizza, albo placa za pakiety w ramach tworzenia contentu,odjada jeszcze bardziej graczom F2P. Moze i SP powinien byc platnym dodatkiem, ale przeznaczonym do zdobywania wlasnie jakichs rzeczy kosmetycznych, a nie podstawowym sposobem “zarabiania” złota w tej grze. Przez rzeczy kosmetyczne rozumiem jakies portrety, wlasnie te motywy dla coina itp. Jezeli juz chca sie tak mocno trzymac tego nowego rozwiazania, to niech zwieksza chociaz liczbe expa, nie tyle co za questy, a za zwykle granie. Przeciez to smiech na sali zdobywac za zwyciestwo(!) na rankingu ~80 expa. I to przy odpowiednio dlugo trwajacej grze. Rozsadnym wyjsciem byloby rowniez zmniejszenie tego zasranego expa, do normalnych wartosci. Szybciej by sie levelowalo. Zeby nie bylo tez tak optymistycznie, to mozna pojsc na pewne ustepstwa, ze np. od 50 poziomu zamiast 150 golda, gracze beda otrzymywac 100 złota. Wtedy balans zostalby zachowany.

Innym ciekawym rozwiazaiem o ktorym wspominal Mazur jest wprowadzenie nagrod za dzienne zalogowanie sie… Przeciez to takie proste, ale oczywiscie pazernosc na to nie pozwoli, bo graczy trzeba wydoic.

Osobiscie watpie w to, ze Blizzard przyzna sie do bledu i tym samym wycofa sie z tych zmian, albo zadeklaruje chec poprawy. Ta firme od pewnego czasu toczy rak, ktory nabral jeszcze rozpedu. Z roku na rok jest co raz gorzej z ich wizerunkiem, a oni zamiast go naprawiac, to tak jakby robia wszystko, by bylo jeszcze gorzej.

2 polubienia

Nie ma co płakać zrobią co chcą nie podoba się to …
Jeśli chodzi o kasę to za wirtualne karty wydaje się drogo jak by 50 pakietów kosztowało 20-50zl to może by więcej zarobili
Ja tam wolę kupić coś innego

Polubienia: 5

Ja nawet za ten duży preorder dałbym 150-200zł ale nie jestem chory by dawać 350zł x.x

dobrze, więc może skomentujemy sytuacje od dodatku Dark moon faire do następnego pod względem golda na obecną sytuacje mam prawe 6100golda(2000 golda poszedł na mini set wiec razem był miał 8100) a jeszcze 1,5 miesiąca do dodatku wiec wątpię, że Battlepass jest o wiele gorszy od starego systemy, a powiem, że gram bardzo mało, staram się robić 2lvl dziennie co nie jest trudne z questami tygodniowymi i dziennymi:)