Blizzard testuje naszą pamięć z okazji 10 urodzin Hearstnoe

Siema.
Blizzard od wczoraj odpalił zupełnie nową “Bójkę” którą nie można nawet nazwać
Blizzard w ostatnich dniach nie poinformował o nowej bójce z okazji 10 urodzin Hearstnoe.
Akcja jest taka.
Zamiast walczyć z przeciwnikiem musisz rozwiązać zagadkę czyli dopasować imię stronnika i wybrać odpowiedniego jak się pomyślisz to zaczynasz od nowa.
A więc czy udało się wam rozwiązać zagadkę?
Do wygrania oczywiście pakiet standardowy i osiągnięcie

Tak, udalo mi się wczoraj chyba za 15-20 podejściem :slight_smile: bardzo pomysłowa bójka. Ja ogólnie jestem wzrokowcem, więc nie patrzę na nazwy stronników, ale kilku z nich jest tak szczególnych, że nie znać nazwy to grzech :slight_smile: udało mi się ogarnąć temat bez żadnej pomocy, na skojarzenia. Więcej takich bójek poproszę :slight_smile:

1 polubienie

Jestem nowym graczem i większość kart w tej bójce pierwszy raz na oczy widzę. Dla mnie to jest totalna porażka :confused: Najgorsze jest to, że tego opuścić NIE MOŻNA :rage:

To bójka, która podsumowuje 10 lat HSa. Jak zacząłeś niedawno to wiadomo, że to nie event dla Ciebie. Bójkę można opuścić. Esc i “Opuść”.

1 polubienie

Ale to jest proste wystraczy tylko znać nazwę stronników

Dzięki za podpowiedź ale jak wciskam Esc to opuszczam całkowicie Heartstone i po ponownym odpaleniu gry znowu ląduję w bójce :confused: Coś mi umyka?

– EDIT ------
Po wykonaniu “Skanuj i Napraw” wszystko działa jak należy :slightly_smiling_face:

@Sargon thx :slightly_smiling_face:

To nie jest takie łatwe jak się wydaje. Ja miałem spore problemy, bo patrzę na efekt działania i grafikę, ale już mnie nie interesuje jak się stronnik nazywa, no chyba, że to jakaś sławna, ważna karta, która definiuje grę. Na upartego można poprzepisywać nazwy kart do google i zobaczyć do jakiego stronnika pasuje.

1 polubienie

Wszedłem specjalnie by to sprawdzić i po kliknięciu “Opuść” wychodzę do menu bójki.

Ty na pewno klikasz czerwony przycisk “Opuść” a nie ostatni przycisk “Wyjdź”? bo jak klikasz na “Wyjdź” to Ci faktycznie wyjdzie z gry i wróci potem do Bójki.

1 polubienie

Ja potrzebowałem 4-5 podejść

2 polubienia

To jest bardzo ciężkie nawet dla kogoś kto gra od bardzo dawna… Większość starych kart znam, bo jeszcze ich tyle nie było, ale już od Wiedźmiego Lasu bardzo nie kojarzę nazw większości kart :sweat_smile:

A i u mnie bójka była zbugowana, bo pomimo dobrego odgadnięcia wyskakiwał u mnie remis i nie otrzymałem pakietu… Całkiem możliwe, że przez to, że ten tryb z łączeniem kart z ich nazwami można było uruchomić od pewnego czasu w okienku pomocy w grze i ja to zrobiłem, odgadłem i dostałem osiągnięcie za to :slight_smile:

2 polubienia

Wczoraj mi się udało 3 razy trafić bez pudła tzn ,że znam wszystkie karty oprócz z tych nowych dodatków ale byłoby jeszcze lepiej gdyby Blizzard sprawdził nas czy znamy na pamieć wszystkie zaklecia.
No muszę pochwalić Blizzarda za taką nowość aha a jak ktoś daily to zalicza jakbyśmy partie zagrali.

To nie jest żadna bójka tylko kolejny kretyński pomysł developerów bugzarda…

Bardzo fajne urozmaicenie. Przeszedłem za pierwszym razem bez googlowania, ale musiałem trochę się nagimnastykować, żeby sobie wszystko przypomnieć a drogą eliminacji nazwać jakoś sensownie nowsze karty.

1 polubienie

Spoko ale wolałbym z okazji 10 lecia jakąś nowa przygodę w stylu dalaranskiej roboty.

Ja też ale Blizzard od czasu premiery rycerza śmieci mamy tylko głupi prolog i na tym koniec.
Przez 3 wszsystkie dodatki z roki wilka Blizzard porzucił tryb przygód i ciągle albo ustawki albo coś innego.