Brak administracji i moderatorów a trolle atakują

Gdzie są do jasnej anielki moderatorzy forum???
Czy zadaniem moderatorów nie jest ochrona przed atakami trollów???
TO JEST WIELKI SKANDAL !!!
Jest taki typek oderwany od rzeczywistości.
Gdzie są moderatorzy???

2 polubienia

Czy mi się wydaje czy Ty sam na siebie moderacje wzywasz :thinking:

4 polubienia

Польская курва я обучу Вас, что “Что такое хорошо и, что такое плохо”. Польских курва :rofl: :rofl: :rofl:

Сюда нужно смотреть на это видео. Я два раза обучение проводить не буду. Информация должна усваиваться с первого раза! :rofl: :rofl: :rofl:

(31) Warrior goes on attack - YouTube

1 polubienie

Sam zobacz co się dzieje
Gostek o nicku Orpheus trolluje a administracja powinna zaaregować i nie reaguje a to jest jednym z obowiązków

2 polubienia

Я никого не троллю это специальная обучающая программа для польских игроков :nerd_face:

Warcraft 3 Cinematic - Reign of Chaos Orc Ending - “The Death of Hellscream” (youtube.com)

1 polubienie

Training video for Polish players. Базовая подготовка:

(31) World of Warcraft: Warlords of Draenor Cinematic - YouTube

1 polubienie

Mają gdzieś to forum.

3 polubienia

Flaguj te jego posty. Ja oflagowąłem jako spam. Przetłumaczyłem te jego wpisy i on nas wyzywa od polskich dziwek także ten.

3 polubienia

To nic nie da zgłaszałem jego wpisu i nikt nie zaregował.
Po prostu zadaniem adminów jest chronoć innych graczy.
Gostek kwalifikuje się na permantenego bana.

2 polubienia

I daje nikt nie reaguje to na być administracja?
XD
To jakaś kpina może zagraniczne forum ogarnie

2 polubienia

Rusek sie wozi.Zwykly dzban z niego.Tyle tylko moze bo pewnie w realu kazdy go po łbie napieprza.A tu wielki kozak:)

Polubienia: 6

Who taught you to talk like that, waffle?

1 polubienie

Nobody will subscribe to your shitty Chanel

Polubienia: 5

Молчать, грязная курва :rofl: :rofl: :rofl: :call_me_hand:

1 polubienie

Grrrrrrr.
Co za głupie forum,że nie ma żadnego administratora by zareagował
Malaká

2 polubienia

Что тебя собственно не устраивает? Какая администрация? Конкретно тебе Близзард ничего не должны и тем более тратить своё время на таких как ты. Жалких стукачей и неудачников! Я бы на месте администратора послал Вас куда по дальше. К чёртовой матери. Жалкие и бесполезные люди!
:point_right: :rofl: :rofl: :rofl: :call_me_hand: :+1: :point_right: :partying_face: :partying_face: :partying_face:

1 polubienie

Пожаловаться своей мамочке, что тебя обидели на форуме Hearthstone. Серьёзно тут считаете, что Близзард должна решать Ваши проблемы и разбираться в Ваших детских психологических травмах?
Это же отвратительный поступок, который говорит много о человеке. Стучать на других людей и писать доносы. Это омерзительно и низко. В России таких людей называют - ОПУЩЕННЫМИ!
Мерзкие стукачи :rofl: :rofl: :rofl: :call_me_hand:

1 polubienie

Мама помоги, меня обидел дяденька. Они, наверное, что-то такое пишут в своих доносах, которые потом отправляют в Близзард :rofl: :rofl: :rofl: :point_right: :call_me_hand: :partying_face: :partying_face: :partying_face:

1 polubienie