Brak możliwości zalogowania się na konto

Witam, po dłuższej przerwie chciałem wrócić do grania w heartstones, pobrałem aplikacje na telefon jednak tutaj pojawia się problem, nie mogę zalogować się na stare konto do samej gry ;( logowanie do aplikacji battle.net działa poprawnie - w samej grze przeszedłem samouczek i mogę stworzyć nowe konto więc wydaje się że wszystko działa poprawnie, ale przy próbie zmiany konto i klikania w przycisk zaloguj nic się nie dzieje, miał ktoś podobnie? Jest szansa na zalogowanie się na stare konto? Czy niestety będę musiał zaczynać wszystko od nowa na nowym koncie?

Hej WlodiTr! Przykro nam słyszeć o tym problemie. W celu jego rozwiązania, prosimy o wyczyszczenie danych gry, jej reinstalację, oraz kolejną próbę zalogowania - możliwe, że konieczne będzie ponowne przejście samouczka w grze, po którym powinieneś otrzymać możliwość zalogowania się na istniejące konto.

Dodatkowe wskazówki znajdziesz w naszej oficjalnej instrukcji tutaj, oraz krótkim poradniku przygotowanym przez członka Społeczności gry tutaj.

Mamy nadzieję, że to pomoże! :slight_smile: Jak najbardziej możliwe jest zalogowanie się do gry na swoje istniejące konto - nie będziesz musiał za każdym razem zaczynać od nowa :stuck_out_tongue: