Brak nickow w grze

Witam.

Mam problem bo nie widze nickow graczy zamist tego mam “your opponent” a zamiast mojego nicku widze “you” nie wiem jak to naprawić. Próbowałem odinstalować HS i zainstalować na nowo i problem dalej występuje. Na telefonie wszystko wyświetla się ok.

Cześć!

Sprawdź czy nie grasz w strybie dla streamerów :slight_smile:

W listopadzie dodaliśmy możliwość ukrycia BattleTaga (i BattleTaga przeciwnika) zarówno w meczach, jak i na górze listy znajomych. Funkcję tę można włączyć, przytrzymując Ctrl + Shift + S (albo Command + Shift + S na komputerach MAC).

Witam.
Tryb dla streamerów mam wyłączony. Dodatkowo odinstalowalem HS i zainstalowalem ponowie, przywracałem też ustawienia początkowe i dalej problem występuje tylko na komputerze, na telefonie i tablecie widoczne są nicki. Już nie mam pomysłu jak to moge naprawić :frowning:

Witam mam problem od wielu miesiecy z widocznymi nickami w grze, mianowicie zamiast pokazywac normalnie imiona graczy ( w tym mnie ) pokazuje sie “Twój przeciwnik”.
Bylbym wdzieczny za kazda pomoc pozdrawiam.

rozwiązales problem ? Bo mam to samo

Cześć!

Sprawdź czy nie grasz w strybie dla streamerów :slight_smile:

W listopadzie dodaliśmy możliwość ukrycia BattleTaga (i BattleTaga przeciwnika) zarówno w meczach, jak i na górze listy znajomych. Funkcję tę można włączyć, przytrzymując Ctrl + Shift + S (albo Command + Shift + S na komputerach MAC).

Niestety nie pomogło czy istnieje inne rozwiązanie ?

łącze oba posty ponieważ wygląda na to, że dotyczą tego samego problemu to łatwiej będzie odpowiadać :slight_smile:

Czy w obu przypadkach problem występuje tylko na komputerze a nie na telefonie?

W moim przypadku problem pojawia się tylko na komputerze, na telefonie jest wszystko w porządku.

To proszę usuń pliki podręczne aplikacji Blizzard na komputerze:

Wciśnij klawisz Windows i R i wyszukaj po kolei:

%LOCALAPPDATA%

%APPDATA%

%TEMP%

%PROGRAMDATA%

Z tych lokacji usuń wszystkie foldery które nazywają sie: Battle.net, Blizzard albo Blizzard Entertainment.

1 polubienie