Brak zadań dziennych i tygodniowych

Piszę tutaj, bo na dział techniczny każdy ma nalane. Uwaga zaczynam!

ODDAJCIE MI MOJE 8000xp PATAŁACHY! Przez dwa dni nie otrzymywałem dziennych zadań, a dziś (poniedziałek rano) jak wszedłem do gry to zamiast nowych zadań dziennych i tygodniowych miałem tylko jedną piękną tabliczkę z napisem 18 godz. i trzy oszałamiające z napisem 7dni!

Pewnie wg Blizza wszystko jest już GIT, ale co 8000xp przepadło to przepadło. Rynce opadajo…

2 polubienia

Ten sam problem! :smiley:

2 polubienia

mam nadzieję że robicie screeny bo to tym panom jakoś udowodnić…? U mnie póki co wszystko ok.
Ps ma ktoś linka oficjalnego do zmian w ścieżce nagród? Angielską wzmiankę już widziałem i rozumiem, ale nie ma jakiejś oficjalnej zmiany rozpisanej lub po polsku?

Screen czego? Tego że mam 3 sloty z napisem 7dni zamiast nowych zadań. Aby to udowodnić to bym chyba musiał zrobić zdjęcie z aktualną gazetą w niedzielę jak mam puste sloty i kolejne zdjęcie w poniedziałek jak mam trzy sloty “7 dni”.
Ogólnie cały problem polega na tym, że jak poprzednie zadania tygodniowe wykonałem to w ich miejsce powinny mi wskoczyć te okienka odmierzające dni do kolejnego zadania, a nie wskoczyły. Połapałem się dopiero dzisiaj, nie zwróciłem na to uwagi wcześniej, bo myślałem, że wszystko jest ok.

Z tego co wyczytałem na angielskim forum, sporo graczy ma z tym problem, Blizz jest świadomy tego problemu i go “naprawia”, ale czy odda expa to już się nie określił. Krótko mówiąc wsadził głowę sobie w rzyć i liczy, że wszystko rozejdzie się po kościach.

3 polubienia
  1. Żeby to udowodnić, to byś zamiast screenów, to byś musiał mieć relację z streama lub filmik nagrany.
  2. Jakbyś przejrzał, to sam wkleiłem odpowiedź Supportu, gdzie jawnie przyznają, że faktycznie taki błąd jest w tej grze i próbują go naprawić.
  3. Na forum angielskim do zgłaszania błędów jest naprawdę sporo wpisów ludzi.
3 polubienia

Pewnie będzie jakaś rekompensata ale dla wszystkich graczy :slight_smile: pewnie dadzą jakieś legendarne zadanie za kilka tysięcy expa

Wiecie to jak z podatkami.
Jak ty jesteś winien Od razu blokują i naliczają procenty.
Jak Oni tobie to nie widzą nic złego.

4 polubienia
Polubienia: 9

Widziałem to kilka dni temu i prawie się posikałem ze śmiechu :rofl:
Powinni to umieścić na stronie głównej bugzarda!

3 polubienia

Jakby ktoś był zainteresowany to wklejam link gdzie piszą jak im idą pracę nad naprawieniem błędów dotyczących braku zadań. Ja póki co dostałem 6000xp zwrotu za zadania tygodniowe. (Nie było żadnego komunikatu, po prostu po jednej z walk doliczyło mi tyle expa) Nad zadaniami dziennymi dalej pracują. Ale patrząc po pojawiających się nowych komentarzach to chyba problem będzie się ciągnąć dalej.