Brak zadań dziennych i tygodniowych

Witam,
wróciłem do hs po ponad rocznej przerwie zachęcony nowym system zadań i dodatkiem, dostałem nowa talie oraz kilka zadań dotyczących starć za które otrzymałem pakiety i niestety na tych zadaniach się skończyło. Od mojego powrotu do gry który pokrywa się z aktualizacja 19.0 nie otrzymałem ani jednego zadania za PD. Zakładka dziennika z zadaniami jest zupełnie pusta, nie ma ani zadań ani czasu do kolejnego zadania…

Kontakt z pomocą techniczna skończył się na tym, że prosili o zmianę języka, hasła, wbicie rangi conajmniej brązu oraz zmianę regionu- nic nie rozwiązało mojego problemu, choć co ciekawe zmieniając region na Ameryki zadania przychodzą normalnie… niestety po powrocie na moje główne konto na Europie zadań brak.

Prosił bym o rozwiązanie problemu oraz mam nadzieje że Blizzard zrekompensuje stratę prawie 3 tygodni zadań.

2 polubienia

Dokładnie ten sam problem na moim europejskim koncie z tą zmianą że wróciłam do gry cztery dni temu. Bardzo proszę o rozwiązanie problemu.

Nasi programiści pracują właśnie nad rozwiązaniem problemu z zadaniami w grze. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Informacje i najnowsze aktualizacje na temat postępów prac nad znanymi usterkami i błędami w grze można śledzić tutaj: