Brak zadań od początku aktualizacji 19.0

Od czasu wejścia aktualizacji 19.0 nie otrzymałem żadnego zadania z wyjątkiem tych do wygrywania Duelów. Nie wyświetlają się ani tytuły rubryk (Dzienne, Tygodniowe), nie przychodzą nowe zadania i nie widać kiedy pojawią się kolejne. Generalnie wszystkie miejsca na zadania są puste od paru dni.
Prawdopodobnie jest to związane z tym, że przed aktualizacją posiadałem zadania dla Powracających Graczy (nieobecność około rok). Czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu?

3 polubienia

Rozwiązaniem jest odinstalowanie gry.

Błąd nie jest związany z powracającymi graczami. Sam miałem w niedzielę 2 z 3 zadań tygodniowych zrealizowane. Jednak w poniedziałek nie pojawiły się dwa nowe zadania, tylko zapis zamiast “x godzin do nowego zadania” zmieniło się na “7 dni do następnego zadania”. Tak to jest, jak Activision Blizzard zamiast zatrudniać programistów, zatrudnia takie, a nie inne osobliwości.

1 polubienie

Niestety odinstalowanie nie pomaga. Próbowałem również zmieniać język/region ale bez efektów. Problem w tym błędzie polega na tym ze na całej stronie z zadaniami nie ma niczego, nawet tytułów wierszy: Dzienne/Tygodniowe. Jest to generalnie pusty template od samego początku.

Mam ten sam problem, odinstalowanie gry nie pomaga, zakładka zadania jest totalnie pusta, od momentu kiedy zrobiłem zadania ze starć. Nie dostałem ani jednego zadania za PD ktoś wie o co może chodzić ? I tak samo jak Ty wróciłem do gry po roku, wiec może to ma coś wspólnego.

Odinstalowanie to rada, aby zapomnieć o ten produkcji pełnej błędów i przeznaczyć swój czas, na coś pożytecznego. Sam napisałem zgłoszenie problemu do supportu w poniedziałek popołudniu i po 48 godzinach nadal nie dostałem żadnej odpowiedzi, nawet w stylu “Zbadamy ten problem”.

Ja też mam problem z zadaniami, ale nieco inny. Polega on na tym, że co drugi dzień nie otrzymuję nowych dziennych wyzwań (quests). Przedwczoraj nie dostałem (mimo wolnego slotu), wczoraj otrzymałem zadanie, które wykonałem. Dzisiaj ponownie nie dostałem (mam wolny slot). Dodam, że nie mogę też zmienić wyzwania na inne.
Gram na telefonie na serwerze europejskim

Witam, Postanowiłem po długiej przerwie powrócić do gry Hearthstone po wybraniu decku dla powracających graczy zacząłem wykonywać zadania dla powracających graczy i miałem chwilowa przerwę w dostawie prądu w tym dniu akurat gdy wchodziła aktualizacja 19 gra się zaktualizowała i zniknął quest dla powracających graczy otrzymałem pakiety podstawowe które zaraz zniknęły nawet nie mogłem ich otworzyć i zaraz otrzymałem zadanie żeby wygrać określoną liczbę gier w trybie starcia po wykonaniu tego zadania od dnia wprowadzenia aktualizacji nr 19 nie otrzymuje w ogóle żadnych zadań . Resetowanie hasła zmiana regionu i języka nic nie pomogły odinstalowanie gry i battle netu tez nic nie pomogły dalej nie otrzymuje żadnych zadań i karta w zakładce zadań jest pusta. Bardzo proszę o pomoc chciałbym powrócić do gry i cieszyć się nią w pełni. Z góry dziękuje za pomoc i Pozdrawiam

To samo. Brak zadania dziennego za 20.11.20 r.

Cześć!

Problem z zadaniami został już do nas zgłoszony (https://us.forums.blizzard.com/en/hearthstone/t/dailiyweekly-quests-not-showing-up) i jest naprawiany!

To samo. Brak zadań dziennych i tygodniowych od 20.11.2020r. Ciekawe czy będą rekompensaty, bo jak nie to słabo…

Rekompe… co? Activision Bli$$ard dawno wymazało to słowo ze słownika.

Najzabawniejsze, że na dzień przed wpisem Yenredyn wreszcie support odpisał:

Najmocniej przepraszam - faktycznie po aktualizacji 19.0 zadania nie działają poprawnie (link do tematu na forum angielskim)
Nie mamy możiwości manualnej korekty zadań jednak zostanie to poprawione dla wszystkich graczy których dotyczy ten problem! Rozumiem, że nie jest to odpowiedź na jaką liczyłeś ale dziękuję za wyrozumiałość i cierpliwość podczas gry jest to naprawiane.

Po takiej odpowiedzi, nic tylko odinstalować to coś, co kiedyś było grą, a obecnie jest zbiorem losowo przekształcanych znaków.

Dzisiaj dostałem zadania tygodniowe, jak i nowe dzienne. Tylko co z tego? Przez brak jakiejkolwiek reakcji przez cały tydzień, pokazali tylko, że mają graczy gdzieś, w tym i mnie. Moja dziewczyna ze dwa miesiące temu chciała sobie pograć ze mną, musiała się nauczyć masy nowych kart, dostała talię za powrót (grała lata temu), a obecnie cieszę się, że wolny czas przeznacza na inne gry. W tym bagnie nie ma sensu siedzieć, sam się przymierzam do odinstalowania. Nawet lista znajomych coraz częściej widzę, jako szarą. I to nie jest szara w danym momencie, bo osoby kiedyś bardzo aktywne, obecnie nie logują się od tygodnia, miesiąca lub nawet dwóch miesięcy. I o ile z częścią nie mam kontaktu, to z resztę znam osobiście i wiem, że odeszli, bo nie chcą na to coś marnować czasu.

Nawet wczoraj znajomy, który był bardziej entuzjastycznie ode mnie nastawiony do HSa, napisał mi, że się żegna. Odinstalowuje właśnie to coś, właśnie ze względu na battle pass oraz błędy. Nie zamierza trzy razy w roku wydawać po 80 euro, żeby móc w ogóle grać.

1 polubienie

Witam !
Dnia 05.12.2020 po godzinie 22 zalogowałem się do gry Heartstone i Otrzymałem zadania i rekompensatę w postaci doświadczenia z 11 poziomu uzyskałem 29 dzięki rekompensacie otrzymuje już normalnie zadania. Dziękuje za pomoc i naprawienie błędu , mam nadzieje ze u nich graczy problem został naprawiony i mogą cieszyć się grą Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego grania i dnia :slight_smile: