Brak zapisywanych decków po stworzeniu i znikanie kart z decku

Witam mam problem od miesiaca , nie zglaszalem tego poniewaz mialem nadzieje ze w najnowszym dodatku wszystko sie poprawi, Chodzi o to ze gdy tworze talie manualnie czy kopiuje ze stron po zakonczeniu tworzenia talia ma 0 kart w deck za kazdym razem, jesli nadpiszemy ten deck kolejnymi 30 kartami nioe bedzie mozna wyjsc z edycji decku, a jesli mamy 0 kart i wyjdziemy z gry i ponownie ja uruchomimy deck jest taki jaki robilismy, dziwne? To nie wszystko, czesto karty z decku znikja po uruchomieniu hearsthone np nastepnego dnia , brakuje od 2 do 4 kart tak mniej wiecej, trzeba jescze raz wejsc do kolekcji i ponownie je wstawic. Osatni blad to ktory bardzo rzadko mi sie trafia ale jest to brak wprowadzonych zmian w deck, zamieniam np 5 kart gram sobie wszystko fajnie a nastepnego dnia sa te karty ktore usunalem z decku.
Powoduje to lekka irytacje , prosze o pmoc i naprawienie tych bledow, a i sterowniki sa juz najnowsze i nie pomoglo
pozdrawiam

Pisz do supportu. Jak nie to wyczyść jakieś dane, wywal grę itp. Najlepiej przetestuj na innym sprzęcie - laptop, PC, telefon… Bo jeśli jakimś cudem by się tak działo na innym urządzeniu to coś twoje konto by było zbugowane chyba :smiley: