Bug odnośnie okrzyku bojowego branna z Asharą

Problem polega na tym, że po zagraniu branna, a po tym Ashare to gra kompletnie się zawiesza po pierwszym wyborze. Myślałem, że po prostu straciłem połączenie lub coś nie tak z blizzardem. Sprawdziłem pare razy i to za każdym razem działa tak samo, że się zawiesza i nie da się nic zrobić.

Juz sie to kiedys pojawilo, nadal nie naprawione brawo blizz. Dosc czesta sytuacja wykonywalna w standardzie, 0 reakcji

Z tą kartą jest ten sam problem.
Legendarna · Stronnik · Wyprawa do Zatopionego Miasta · Kolos +1 Okrzyk bojowy: Odkryj 3 piratów, by weszli na Statek Nelli!

1 polubienie

Potwierdzam, gra zacina się do momentu kiedy przeciwnik nas zabije. Po zagraniu przez oponenta Nelli, rozgrywka dla nas się kończy. Gdzie można zgłosić ten błąd, aby support go naprawił?

Dlatego ja razem z HS mam otworzony menadżer zadań (nigdy nie wiadomo kiedy bd dc/freez), jak szybko zamkniesz i uruchomisz ponownie grę jest szansa dokończyć grę. Ale zazwyczaj jest już 1/2 tury w plecy.

Na amerykańskim forum najlepiej zgłaszać błędy jeśli komuś chce się walczyć z wiatrakami.

Edit:
I taka ciekawostka co do menadżera zadań.
W ustawce można pominąć walkę z przeciwnikiem i mieć 2x więcej czasu z Bobem. Bardzo przydatne gdy ma się Branna/Hoggarra lub przeciwnik gra exodia/agonia scam. :shushing_face: