Cofnięcie rangi

Witam, przed chwilą wbiłem rangę ze złota10 na platynę, niestety po następnej grze, gra zamiast przenieść mnie do platyny 9, cofnęła mnie do złota 10 i muszę teraz całe złoto przechodzić raz jeszcze. Zostały mi również zmniejszony dodatkowy bonus gwiazdek, tak jakbym był w platynie, ale jestem dalej w złocie. Restart gry i kolejna rozgrywka nie pomogła.

Na polskim forum jedyne na co możesz liczyć to odp od forumowicza lub przekierowanie na amerykańskie forum.

Jeśli liczysz na jakąś rekompensatę/naprawę napisz ticketa.

Tu nie ma czegoś takiego jak ticket, próbowałem na polskiej i oficjalnej stronie i możesz sobie jedynie problem po słowach klucz wyszukać.

Furiat ma częściowo rację. Konkretnie, to co opisujesz wygląda wstępnie na błąd w grze. Takich błędów nie obsługujemy na PL forum gdyż nie zaglądają tutaj Developerzy gry, a to oni zajmują się poprawianiem błędów. Co za tym idzie najlepiej jest zgłaszać to na forum US, w języku angielskim.

Co do ticket’a to Furiat miał na myśli zgłoszenie pomocy niemniej jeśli chodzi o rekompensatę, to dział Pomocy ich nie przyznaje. Podobnie jeśli idzie o naprawy, większość tego typu błędów jest poza strefą wpływu działu Pomocy.

Na forumowiczów możesz jednak zawsze liczyć. Często pomogą ustalić czy jest to rzeczywiście błąd czy raczej kwestia nieco bardziej zakręconych mechanik gry. W tym akurat przypadku raczej taka ewentualność nie zachodzi, wiec raport błędu wydaje się najlepszą opcją.

1 polubienie

Z aplikacji Battle.net - Pomoc również przekieruje Cię na stronę którą podał Yoragdos.

No dzięki, na oficjalnym forum zostałem całkowicie olany więc problem nie warty uwagi, jak z resztą każdy inny.

1 polubienie

Normalka w HSowym świecie.
Aż się łezka w oku kręci gdy w WoWie- GM biegł Ci na ratunek po minucie od napisania ticketa i zawsze zarzucał dowcip na poziomie i w klimacie. (Sam zawsze pytał czy w czymś jeszcze może pomóc XD).

“Twoja stara jest tak gruba, że po wbiciu 58lvl nie przeszła przez dark portal.”
:sunglasses:

Kiedyś to wykorzystywaliśmy z kolesiami i udawaliśmy nie ogarów, aż się skończyło tp do creepy pokoju z krzesłem na środku (5x5m). Jak spytałem czy mogę usiąść zamiast się wytłumaczyć (dalej grałem w naszą grę :laughing:), nic nie odp. Ale się pojawił mi za plecami żebym wiedział że mnie obserwuje. Gdy tylko usiadłem dostałem b-hammerem. Było warto. :wink:

Edit:
Takie klimaty tylko w WoWie, że się robiło specyficzną postać i poświęcało się masę czasu na transmogi i historie (legit role-playing) szczególnie na serwerze PvP. W guild tylko kilka osób o tym wiedziało. Mega jajca były wbijać na discorda co jakiś czas i terroryzować ludzi jakimiś kwestiami (corrupted N’zoth whispers) z modyfikatorem głosu i wiele innych. ^^

“Now i am the streets…
I AM…
the Azeroth!

Oczywiście profilowe też się zmieniało jak spaczenie zaczynało mnie przejmować, zielone oczy i blizny lub jakieś dni lore np. w hełmie dominacji, zazwyczaj na weekendowe rajdy byłem przygotowany zacnie. :joy:

W WoWie to niedługo Ally z Hordą będą robić dni ziemi i zbierać papierki/sadzić drzewa, bo zabijanie jest zue.

Dlatego teraz wszyscy (Ci co pozostali) w Hordzie grają.
A serwery pvp są martwe.