Coraz miej Legend z pakietów

To co wyprawia Blizzard od pewnego czasu to jest zgroza i nie mówię tu tylko o nowym dodatku teraz tylko wcześniejszych również.
Stwierdziłem że nie kupuje pakietu po wcześniejszym dodatku gdzie uzbierałem 46 pakietów .Po ich otworzeniu miałem 2 legendy No nic stwierdziłem że tak bywa.
Następnie nie pamiętam kupiłem taki pakiet za Ok 100zł z dwudziestoma pakietami zero legend.
Teraz uzbierałem 36 pakietów i co moje rozczarowanie jeszcze gorsze 1 legenda reszta -szkoda gadać.
Blizzard co z wami i tu pytanie bezpośrednio do twórców czy wy na głowę upadliście.
Rozumiem trzeba mieć farta ale co jak co ewidentne widać że nawet na 10 pakietów nie miałem nawet jednej legendy same płotki nic szczególnego.A jest tyle legendarnych grywalnych kart co normalny gracz nie jest w stanie uzbierać nie wydając sporo kasy.
Schodzicie na dziady (w przenośni bo kasy macie ful) i to totalne.
Pokazuje to jak macie gracza nie powiem gdzie. Liczy się oskubanie z kasy-niestety na tym polegają gry internetowe. Ale wy przebiliście wszystkich bo było kiedyś naprawdę fajnie było o co walczyć i z czego się cieszyć podczas gry sama przyjemność.
Sporo legend w pakietach itp.
Fakt wydaj na 50 pakietów i może uda cię się coś z legend uzbierać albo mniej tyle co kot napłakał może 2 legendy.
Pisanie że jest 1 legenda w 10 pakietach to robienie ludzi w konia. A wiadomo bez legendy jaka by nie była ta gra nie ma sensu to jest podstawa bo inni gracze cię zjedzą.
To zaczyna być gra dla ludzi zamożnych.
I nie mówcie mi że można zbierać bo nie da się za wiele z dodatku na dodatek zbyt mała różnica czasowa-Ok trzy miesiące.
Kiedyś a i owszem.
Ok 4 dodatki roczne 1000zł za pakiety lepsze prawie 1500zł i nie mówię jeszcze o dodatkowych poszczególnych innych pakietach. 3-4 dodatki rocznie z tego robi się bałagan.
Wiem że i tak jako pojedynczy gracz nie wiele zdziałam. Kiedyś kupowałem spore ilości co dodatek to mój. Na koncie Blizzard mam 6 stron po 10szt na każdej co daje 60 razy coś kupiłem. Pokazuje to jaką ilość rzeczy już zakupiłem. Możne Blizzard wejść i zobaczyć nic do ukrycia. Mam na tym polu doświadczenie i widzę w jakim kierunku to idzie. Teraz już basta może naiwni gracze ( przepraszam jak kogoś uraziłem) którym nie zależy na gotówcie w co też wątpię bo nie wielu takich jest. 50 pakietów kosztuje tyle co dobre zakupy na sobotę i niedziele a legend 1-2 szt. to śmiech na sali.
Niestety teraz ja wpadłem na niefart Legend czy epików ale następnym razem może to być każdy z was. Mieć taką niefartowną serię to przesada.
Wsadźcie sobie tę grę w d…ę.
Na koniec przepraszam wszystkich graczy za moje wypociny tak się rozpisałem ale kochałem te grę na Maxa.
Codziennie musiałem odpalić i coś zagrać.
Blizzard po mistrzowsku pokazał jak można zniechęcić fana ich gry.
To jest nie tylko moje indywidualne zdanie ale mówię tu za wielu graczy z którymi rozmawiam i każdy ma to samo odczucie.
Robicie ludzi w jajo.

Polubienia: 5

Widzę, że afera z passem tak wszystkich zniechęciła, że nie powstał nawet tradycyjny temat openingowy.

U mnie na 60 paczek 2 legendy:
Inara i Y’shaarj plus darmowa Yrel.
Ani zaskoczony, ani zadowolony ot peszek.

2 polubienia

U mnie na 57 pakietów Shek’zara i Whatley.
Przypominam, że w pierwszej 10 jest gwarantowana legenda… To naprawdę zdzierstwo, zwłaszcza, że teraz znacznie więcej legend jest grywalnych, niż kiedyś.
Dostałem Y’sharaja jeszcze logując się. Na razie scraftowałem też nowego Yogga, żeby wypróbować Demon Huntera na nim.

1 polubienie

To była jakaś legenda za logowanie?

Pytam bo nic nie dostałem i myślałem że to wycofali :confused:

Co do tematu to na hearthpwn jest obszerny temat dotyczący pity timer i tego że nie działa jak powinien

Cóż możliwe że Blizzard znowu coś spier@##@#

1 polubienie

Chyba jest gdzieś na początku ścieżki progresji teraz.

No tak w ścieżce progresji są 2 legendy, ale kiedyś była darmowa legenda za zalogowanie

2 polubienia

A moj “opening” pakietów był wyjątkowo udany . Z 31 pakietow dostałem 3 legendy ( yoga , bezimiennego i jakas do warka ) i 10 epików + legenda ze ścieżki .

1 polubienie

14 pakietów 2 legendy i darmowy Yogg.

1 polubienie

No u mnie 2 ostatnie dodatki były słabo-średnie pod względem legend (ok. legenda na 23-25 paczek), ale przyzwoite pod względem epików… W tym jest odwrotnie. Liczba epików marna, w zasadzie uderzałem co chwile w pitytimer od nich, ale legendy leciały jak głupie, 120 pakietów (1 darmówka z początku ścieżki, oraz złota z pre) i 11 legend!!! W tym pakiet z potrójną legendą (pierwszy raz odkąd gram w HS-a, jedna złota do tego), jedna złota ze złotych pakietów, reszta leciała prawie jedna za drugą, gdzie w ostatnich 30 pakietach nie było żadnej… Chyba mój najlepszy opening ever :slight_smile:

2 polubienia

Też nie narzekam. 60 paczek i 5 legend. W zasadzie same ciekawe:

  • Pan Tiktakus
  • Kiri Kiri
  • Ketuuun
  • Oczny Totem
  • Ten z Czerwonego Dymu

Pozdro dla kumatych :face_with_symbols_over_mouth:

3 polubienia

57 pakietów 5legend:

-Strzelba Rilinga
-Bezimieny
-Lotarixon Odkupiony
-N’Zoth Bóg Głębin

  • Szarokora (darmowa)

Nie jest źle.:wink:

44 paczki 2 legendy:
Kiri
N’zoth
Na sciezce dostalem tiktakusa.

Cieszyłem się ze swojego wyniku, bo ostatnie 2 “opening’i” były dla mnie niezwykle słabe, ale jak patrzę teraz na wasze, to już nie jest mi tak wesoło… Nie mniej cieszę się z waszych osiągnięć! :smiley:
100 pakietów - 5 legend: Ziutek rzucający apteczkami dla DH, Czysty Ziliaks na sterydach, Ten z czerwonego dymu i… dwie kapłańskie :disappointed:
Za preorder Łatlej “Pan dobierz 3”, świetnie działa z gałkakrondem na dziczy.
Ze ścieżki Katun i “Talia jednego z naszych forumowiczów” ciekawie zawarta w jednej karcie.

Stworzony złoty totem. :ok_hand:t2:

50 pakietów 3 legendy:

  • Złoty Biletus
    -N’Zoth
    -C’thun
    dodatkowo Strzelba Rinlinga i Niesamowity Zai jako darmowa legenda i ze ścieżki
    a stworzyłem Y’Shaarj