Czarny ekran po wlaczeni hearthstone

Witam

Po aktualizacji mam taki problem ze hearthstone sie nie laduje, jest tylko czarny ekran. Czy moge prosic o pomoc?

Cześć : )

wyzeruj opcje w grze:

Uruchom narzędzie naprawcze

To powinno pomóc!

Niestety to nie pomogło, ma Pan jakiś inny pomysł?

Zmień na moment rozdzielczość klikając na pulpit i wybierając ustawienia wyświetlania. Zmień na 1024 x 768. Uruchom Hearthstona i zobacz czy poprawnie się uruchomi. Jeśli tak - wróć do poprzedniej rozdzielczości i ponownie odpal Hearthstona.

Możesz też usunąć plik z ustawieniami Hearthstona.

Wciśnij klawisz Windows i R i wyszukaj folder :

%LocalAppData%

usuń z niego podfolder Blizzard.

Oba sposoby nie działają :((( Czy ma Pan jakiś inny pomysł jeszcze?

A czy spełniasz minimalne wymagania? I czy sterowniki grafiki są aktualne? Sprawdź proszę :slight_smile:

Są aktualne, przez dlugi czas grałem w hearthstona , dopiero po ktorejs aktualizacji przestalo dzialac ;(

Wklej może na pstebin.com plik MS Info.

I podaj nam link do tego pastebina na forum.

Ta strona nie działa, wrzucilem na inny serwer -> megawrzuta.pl/download/9cbce6cc7fc29df82e1d652921181fdf.html

Umieść proszę pliki na pastebin.com - poprzedni post zawierał literówkę. Tego linku który umieściłeś nie można otworzyć.

Proszę zaznaczyć ten link i kliknąć kopiuj i wkleić w przegladarke, wszystko działa :), na pastebein wyswietla mi “You have exceeded the maximum paste size of 512 kilobytes per paste.”

Ja niestety poprostu nie mam możliwości otworzyć tej strony.
Może najlatwiej będzie jak sprawdzimy zgłoszenie które wyślesz wraz z plikami, bezpośrednio do naszego wsparcia: https://eu.battle.net/support/pl/games/hearthstone

Probowalem juz wczesniej wyslac wiadomosc za posrednictwem tej strony ale ona nie dziala prawidlowo. po kliknieciu “wyslij” strona laduje sie dlugo i nic sie nie dzieje, po jakims czasie przestaje sie ladowac i dalej pokazuje ta sama strone bez potwierdzenie ze wiadomosc zostala wyslana

Spróbuj proszę na innej przeglądarce - strona działa z pewnością! Sądząc po ilości zgłoszeń jakie cały czas otrzymujemy. Plik nie może być większy niż 5 MB. Jeśi MS Info jest większe, choć nie powinno - usuń w pliku tekstowym dolną część z raportami błędów :slight_smile: