Czy bugzard teraz karze za serię zwycięstw w rankingach?

Chciałem sprawdzić szybkość przyrostu punktów za gry rankingowe. Zapisałem ilość punktów posiadanych w trakcie robienia 13tego poziomu.
Za zwycięstwo otrzymałem 30 punktów (nagroda za ukończenie 13tego poziomu to 100 golda).
Jak szybko policzyłem 3 zwycięstwa czyli dawne 10 golda to 90 punktów czyli max dzienny w starym systemie to 900 punktów za dawne 100 golda.
Jednak na uzyskanie 13tego poziomu potrzeba 1750 punktów czyli prawie 2 x więcej!!!

Niestety to nie koniec niespodzianek!!!
Kolejną grę też wygrałem i przypadkiem było to 3cie kolejne zwycięstwo.
Łudziłem się (przez moment) że może z powodu serii dostanę 60 punktów…
Ile za nie dostałem punktów???
12!!!
Super :rofl:
Prawie już dojrzałem do odinstalowania tego i wszystkich innych “produktów” bugzarda!!!

3 polubienia

Też mam dla Ciebie niespodziankę!

Doświadczenie jest liczone nie od zwyciestw tylko od czasu spędzonego w grze. Jest to 400 punktów expa na godzinę z capem na 30 minut.

Szczegółowy opis: h ttps://outof.cards/hearthstone/2196-hearthstones-new-progression-system-the-reward-track-has-time-based-experience-xp-per-hour-no-daily-cap-yet

LoL to przetestuję dziś czy jak zostawię kompa z odpalonym HS na noc to rano będę miał więcej punktów, czy “przypadkiem” wywali mnie z gry :rofl:

2 polubienia

Uściślę. Od czasu spędzonego na graniu (w meczu), a nie z odpaloną grą.

1 polubienie

Dzięki za próbę wyjaśnienia, ale bugzard jak zwykle coś schrzanił :rofl:
Według ciebie spadek z 30 na 12 punktów mógł wynikać z tego, że w trakcie tej drugiej gry dotarłem do limitu 400 pkt na 30 minut.
Po kolejnej grze (przegranej) powinienem nic nie dostać a o dziwo dostałem 4 pkt…

1 polubienie

Wszystko podane jest w linku ode mnie, ale wyłożę jak pastuch krowie.

  1. Jedna godzina grania jest warta 400 exp (bez boostu z karnetu).
  2. Powyżej 30 minut danej gry doświadczenia nie dostajemy, trzeba zacząć nową grę.
  3. Nie ma znaczenia czy się wygrywa czy przegrywa czy zagrasz 12 x 5 min token druidem czy 2x 30 min jakaś kontrolą. Liczy się tylko czas spędzony na graniu.
  4. Nie ma żadnych winstreaków.

Kolejna gra i kolejne 4 pkt :rofl:
To może miało działać tak jak w podanym przez ciebie linku, ale najwyrazniej tak nie działa (co znając bugzarda mnie nie dziwi).
Wierzenie we wszystko co ludzie bugzarda piszą na temat HS jest co najmniej duuuużą naiwnością :rofl:

2 polubienia

Widocznie każda teoria spiskowa i niepoparty dowodami post daje jakieś kary do expa, algorytm musi mieć zasięg na forum, w końcu to to samo konto co w grze :V

1 polubienie

Jakich oczekujesz dowodów???
Miałbym wklejać printscreeny po każdej grze tak by ci pokazać przyrosty po 4 punkty?
P.S.
Szkoda mi na to czasu bo pewnie odpowiedziałbyś, że edytowałem w paincie te printscreeny…

4 polubienia

Jedyne czego oczekuję to większego dystansu i odrobiny poczucia humoru :slight_smile:

1 polubienie

Pewnie znowu mi nie uwierzysz, ale właśnie zaliczyłem tygodniowe zadanie i:
2500 punktów otrzymałem
ale 100 golda, które powinienem dostać za poziom 13 już nie…
Jak dla mnie dosyć, wypisuję się i nie musisz odpowiadać na mojego posta…

1 polubienie

Też tak miałem i wystarczył relog.

Taka próbka z trzech gier u mnie:

  1. Około 3 minuty - 37 xp
  2. Około 8 minut - 116 xp
  3. Około 3 minuty - 36 xp
    Aktywna premia 10% do xp.

Wracam z wyjaśnieniem i instrukcją dla innych :slight_smile:
Ponieważ złoto i pakiety z questów same wskakiwały po zaliczeniu każdego questa myślałem że ze ścieżką progresji będzie tak samo…
EUREKA!!!
Na ścieżce progresji należy kliknąć w nagrodę aby ją aktywować :rofl:

2 polubienia

Na kanapie siedzi dupeczka w majteczkach i cyckonoszu, a obok jej partner ze spuszczoną głową i prawie płacze,
Kochanie nie martw się ale mały Ptaszek to nie koniec świata,
Wiem, ale wolałbym żebyś nie miała wogóle…:smiley:

2 polubienia

Zawsze wiedziałem, że Awi to ukryty geniusz :joy:

3 polubienia

Sorki, ale jeżeli ja potrafię tak zrobić… stary czlowiek, to i każdy potrafi…
http s://ibb.co/YZQHz3k (skasujta spację między p i s)