Decki i talie HS

Witam,
podpowiedzcie gdzie jest najlepsze miejsce aby pooglądać talie i porównać z aktualną metą lub między sobą nie płacąc za jakieś konto premium. Chodzi mi o garść rzetelnych statystyk opcje/odmiany tych talii etc. Patrzyłem na HS replay ale podobno tam statystyki są tylko do golda i wiele opcji jest dostępnych dopiero za hajs. Z czego korzystacie?

Jeśli chodzi o statystyki to najlepsze opcje za darmo są na vicioussyndicate, możesz porównać decki z hs replay (najpopularniejsze buildy), a różne wersje talii są choćby na beerbrick. A i na beerbrick od czasu do czasu wrzucają top talie z hsreplay wraz z winrate z diamentu do legendy, które biorą z ich instagrama.

no rozbudowane te stronki faktycznie i dosyć skomplikowane ;o ^^ zamin złożysz talie to tam analizujesz sobie deck?

Właściwie to tak, najpierw oceniam koszt, a później grywalność talii, bo różnica między niektórymi taliami to kilka tysięcy pyłu, a statystycznie może być lepszy w jakichś 0,5% przypadków, więc w niektórych przypadkach nie opłaca się tworzyć danej talii i lepiej zrobić tańszą, ewentualnie zawsze są zamienniki. Równie dobrze można też tworzyć własne talie na podstawie mety, ale do tego trzeba mieć czas i doświadczenie, częściej robiłem to po prostu na starcie dodatku. :wink:

3 polubienia

dzieki za podpowiedz korzystam ;> yyy staram sie ;p ^^
ktos jeszcze jakies namiary albo moze ma inna metode?

Popatrz na twitchu jak gra ktoś w wysokiej legendzie takimi t1 taliami żebyś wiedział jak nimi grać co zostawiać na ręku itp sam deck nie wygra gry. Chociaż co dodatek to mniej myślenia…

Hubertus sluszna uwaga ;>

Jeśli znasz dobrze angielski to polecam kanał NohandsGamer na youtubie. Facet gra na wysokich legendach a co dużo ważniejsze zawsze na początku każdego filmu bardzo dobrze tłumaczy strategię gry daną talią a w trakcie gry wyjaśnia swój tok myślenia i trudniejsze zagrania/sytuacje.

no z tym angielskim wlasnie jest problem niestety…