Dodajcie opcje wyłączenia animacji!

Już wiele razy różne osoby o to prosiły, i co ??? I NIC !!!
Powiem więcej, z każdym dodatkiem jest coraz gorzej ponieważ wychodzi coraz więcej chorych kombo kart, które pozwalają na zagranie nawet kilkunastu kart w jednej turze…
Mam całkiem przyzwoitego kompa i nie zamierzam wydawać na coraz to szybsze i drogie karty graficzne acceleratory itp. bo ćwierć inteligentni programiści i developerzy bugzarda nie potrafią dodać opcji wyłączenia tych wszystkich kretyńskich animacji…

Polubienia: 6

Ja bym ich nie wyłączał ale przyspieszył wszystkie x2 albo i x3, bo to naprawdę jest patologia żałosna… Jakoś dreszczołaka łaskawie przyspieszyli, więc czemu nie wszystko po prostu?

Wyłączenie zupełne animacji nic Ci nie da. Ty nie będziesz widział animacji, ale Twój przeciwnik już tak. A skoro on musi je zobaczyć, to Ty tylko będziesz czekał aż on je nadrobi. Gry to nie przyspieszy. Ewentualnie przyspieszyć je, tak jak napisał xDeOx.

1 polubienie

Masz tylko w połowie rację. Tak jak napisałeś działały by jego rundy. Natomiast w moich rundach mógłbym zagrać wiele więcej kart ponieważ nie spowalnialy by mnie ich animacje.

2 polubienia

Gram sobie ustawkę pląsającym darylem, wywaliłem serię kart i dobrałem jedną, której oczywiście nie jestem w stanie zagrać mimo że mam ją na ręku kilkanaście sekund co najmniej, bo mi ona cały czas podskakuje i się te +1/1 animacje ładują . Ale zagrać nie mogę zanim się te animacje nie skończą, aż czas się skonczył. I to nie jest pierwszy raz coś takiego, ze mi te około 90 sekundowe tury nie starczają, właśnie przez jakieś durne animacje. I dodam tylko że nie tracę tam nic czasu na myślenie, bo rzut oka i wszystko obcykane, ewentualnie nawet stół zamrożony od poprzedniej tury, ale czysto mechanicznie nie starcza czasu jak się jakieś bardziej złożone kombinacje na wiele kart robi.

Jeszcze taka refleksja, bo to gra karciana niby, coś podobnego do kierek które kiedyś w gratisie do windowsa dołączane były w czasach kiedy windows na dyskietce 1,44 M się mieścił. Strach sprawdzać ile HS teraz giga zajmuje, to już nie tysiące ale dziesiątki tysięcy dawnych dyskietek. I przecież kierki też kolorowe były i jakaś tam grafikę miały, a nie całe czarno białe :wink:

Z HS na telefonie już jakieś 2-3 lata temu zrezygnowałem, jak mi podczas aktualizacji pojawił się komunikat, ze brak miejsca na dysku. No kuzwa, przecież nie wywalę 2 czy 3 letniego telefonu i nie kupię nowego, bo mi jakaś durna gierka się nie mieści. Telefonu, który do dzisiaj spokojnie chodzi.

1 polubienie