Dzicz, kiedy pojawia sie jakies nerfy?

Witam. Jakis czas temu blizzard zapowiedzial przygladniecie sie dziczy, bylo to dosc dawno jakis rok dwa temu. Ale kompletnie nic z tym nie zrobiliscie. Dzisiaj mamy takiego big priesta,. Tym deckiem nie da sie wlasciwie przegrac, a ostatni dodatek go tylko niesamowicie wzmocnil. Czy zamierzacie cos z tym zrobic? Czy faktycznie zamienicie slowa w czyn. To jest najwiekszy rak jaki istnial w tej grze.

  1. Pomoc techniczna, to nie jest dział od tego typu spraw.
  2. Jeśli chcesz wysłać informację, to polecam angielskie forum Blizzarda lub reddita. Jednak zapewniam Cię, że jest masa wpisów o tej talii, bo Big Priest to nie kwestia “dzisiaj”, ale ciągnie się to od bardzo dawna.
  3. Ta talia może przegrać w dwóch sytuacjach: po pierwsze bardzo złego rozdania kapłana lub grając na konkretne talie (mag mrożący często stół lub wielkie aggro, które ma dobre rozdanie).
  4. W tym roku już raz zaznaczyli, że “przyglądają się Barnes”, ale to wszystko. Znając ich wcześniejsze deklaracje, skończy się na tym, że “muszą jeszcze zebrać więcej danych” i za rok wciąż Barnes będzie działał tak samo.
  5. Jeśli by chcieli znerfić Big Priesta, to powinni zrobić coś nie tyle lub nie tylko z Barnes, ale z mechaniką wskrzeszania.

nie moglem napisac nigdzie indziej, mialem opcje tutaj albo dzial lokalizacja, wiec wybralem to miejsce. nie wiem dlaczego

Polecam samemu złożyć sobie tą talie i pograć nią trochę. Ograłem ten deck wzdłuż i wszerz, grając od 0 winów na rankedach wbiłem złotego Prista tylko tą talią. Sam talia jest bardzo niestabilna. Ma bardzo dobre rozdania, albo bardzo złe. Jest mało takich rozdań, które są po prostu ok. Do tego ma niskie WR na wszelakie aggro, OTK, kontrole, które mają efekty do zmieniania stronników lub karty wrzucające przeciwnikowi coś na stół.
A teraz niespodzianka. Deck ten słabiej radził sobie w obecnej mecie przed nerfami słabiej niż w poprzednim dodatku.

PS. Każdy deckiem z TIERU T1-2 da radę obegrać BigPriesta. Nawet deckami z T3 da radę. Są lepsze i gorsze matchupy, ale to normalna sprawa.

1 polubienie

mam ta talie, ale nie bede sie znizal do tego poziomu i wbijal nia rangi. gram tym na co mam ochote. z innymi deckami nie mam problemu i ranga leci w gore, ale trafie na to scierwo i wszystko sie p***. a ze ludzie to ameby i ida na latwizne to trafiam na to czesto. wiadomo ze sa decki ktore z nim dobrze sobie radza, jak chociazby kingsbane rogue, czy rogue na rekinach z loathebem, magowie i szaman. Ale ten deck zabija przyjemnsoc z grania w hs-a. jak widze to g**** klikam z miejsca esc concede

Exodia mage w wiekszosci przypadkow zjada tego priesta na sniadanie :slight_smile: jedynym win condition dla preja w tym przypadku jest Y’shaaraj z Barnesa/Shadow Essence lub i przyzwany przez niego Ragnaros, lub chwile temu wspomniany Ragi przyzwany na stol w podobny sposob jak opisany wczesniej Y’Shaaraj.

Tak poza tym pozwole sobie na mala dygresje. Grales kiedys tym deckiem, ze wypowiadasz sie na jego temat “op, nie do zniszczenia”? Pewnie nie, a uwierz mi, ze wcale taki prosty do gry nie jest, bo mocno zalezy od dobrego rozdania :slight_smile:

3 polubienia