Frajdomanta Jepetto misja

JUŻ DWA RAZY ROZWALIŁEM TĄ KARTĘ I NIE MAM UKOŃCZONEJ MISJI

Blizzard chyba chce żebym wydał pył na stworzenie legendy i zwaloną misję

Ja tej karty wogóle nie mam a tak wogóle szybciej się robi pd wykonując questy codzienne.

Tu chodziło o tę kartę za 8 many? ja byłem przekonany, że chodzi o kartę, która daje talię do gry, ale mogę się mylić. Mi to zaliczyło i jakoś szczególnie nie zwracałem uwagi dlaczego.

Naprawili to:

  • [Postępy] Naprawiono błąd, przez który warunek „zniszczenia Frajdomanty Jepetta” uniemożliwiał prawidłowe robienie postępów w zadaniu Zguba zabawkarza.

Witam wszystkich, czy ktoś posiada z forum tego Jepetto i pomoże mi wykonać to zadanie ?

mati#22648

Ten event praktycznie jest nie do zrobienia
Nieźle Bugzard obu tak dalej
Bugzard zmusza nas byśmy za golda kupili mnóstwo pakietów albo za realną kasę i na złość karta , która trzeba zagrać może nie trafić.
Kpina
Ten event nie do zrobienia
Bugzard żółta kartka :rofl:

1 polubienie

niedawno gadałeś że dziennymi zrobisz

Dziennie to jakieś 200 xp plus 10 za walki ten event praktycznie nie ma sensu robić bo szansa na tą kartę to 0.1%
A czas ucieka reszta zadań jest w porządku tylko z tą pierwszą bo najpierw trzeba zdobyć tą kartę a jak ktoś nie ma to może się pożegnać z tym eventem z tymi xp to idzie jak krew z nosa

no wkoncu mozna odpowiadac na jakies posty… w kazdym razie ma ktos te karte? bo nie moge ruszyc z eventem tym a sie konczy za niedlugo dajcie cyne

Ja już skończyłem wystarczy tylko codziennie robić questy to wpadnie 200 do plus 10xp czyli 2010
Nie potrzeba wogóle tej karty.

Napiszcie do mnie jak ktoś potrzebuje pomocy. Ja mam tę kartę. Pomogłem Mati pomogę i innym. Sargon #2897

1 polubienie