Gracie w ustawkę? :p

Nowy tryb jest już jakiś czas i jestem ciekawy jaki macie stosunek do niego :slight_smile: Pykacie jeszcze czy jednak zwyczajne mecze bardziej Was interesują? :slight_smile: Ja jak mam wolną dłuższą chwilę bardzo chętnie lubię pyknąć meczyk lub dwa ustawki… Mam mało wolnego czasu przez co preferują zwyczajne partie, które trwają po 10-15 minut max, gdzie ustawka to często ponad 20…

Totalnie nie jestem targetem tego trybu, zagrałem kilka razy i nie widzę potrzeby do niego wracać. Poza tym nie mam czasu grać ladder, a co dopiero w to. Sama Ustawka wydaje się być fajna dla kogoś kto lubi jeszcze więcej losowych rzeczy.

Ogólnie przyjmując nie jest tam tlye RNG ile się wydaje :slight_smile: Stronnicy atakują w losowej kolejności i w określony sposób. Liczba danych stronników w karczmie też jest z gory określona. Za to mi przeszkadzają te karty co się dostaje ze złotych kart, bo to już jest mocno losowe oraz to jak np. ma się karczmę na poziomie 4 to nie zawsze są w niej stronnicy poziomu 4.

Ja zagrałem dosłownie 2 gry dla pakietów i to mi w zupełności wystarczyło. Obecnie nawet, jak mam zadanie dzienne na 60 golda za “Rozegraj 2 Ustawki”, to zmieniam zadanie, bo nie zamierzam marnować godziny na ten pseudobieda tryb.

Jak mam wolną chwilę, to wolę wziąć książkę i zacząć ją czytać, a nie patrzeć na chiński generator losowych efektów.

2 polubienia

Pograłem kilkanaście gier i mi się znudziło
TFT zdecydowanie lepsze

2 polubienia

Ustawka to najlepsze co blizzard mógł zrobić. Odkąd wyszła, wróciłem do hs, zapomniałem o rankingu i gram tylko ustawke od 7:00 rano, do 6:59 rano.

1 polubienie

Zamierzam pograć ale jakoś ostatnio nie mam czasu bo gram w zelde. Ale z chęcią sobie pogram w przerwach.

Mnie się podoba.
Gram w HS od niedawna i moje talie są jeszcze mocno niestabilne, więc gra w ten tryb to miła odmiana. Od jakiegoś czasu udaje mi się nawet wygrywać.

2 polubienia

Odnośnie laddera, to nie grałem turniejowo, ale na ladderze dosyć dobrze range ogarniałem. Ogólnie, to ladder mi się znudził, po dodatku, nic nie mam presji w niego grać. Wszystko spowodowane jest mocnym wkręceniem, naprawdę mocnym w ustawkę. Początkowo też myślałem, że claun fiesta i potrzebowałem ok 300h grania, trochę mniej aby uważać się za solidnego gracza.
Trzeba po prostu poznać mechaniki itp, to naprawdę nie jest rng, ale tak się wydaję, również mi się, tak wydawało. Rng jest zdecydowanie mniejsze:p niż podjęte wybory w czasie partii. Jednakże każdy preferuję coś innego. Ogólnie Hs dobrze się trzyma. Tryb ustawki dał możliwośc wyboru ladder, ustawka, a może i arena.
Karczemnych bójek jedynie nienawidzę 10/10 :wink:

3 polubienia

Jednak znawcy uważają inaczej :smiley: lol

A co do meritum - jak już pisałem w innym temacie - jest to najlepszy mode, jaki wyszoł od kiedy wymyślili karczemne i przygody… Ma jeszcze parę niedociągnięć, ale mam nadzieję, że B poprawi…