Gul,dan-Księga Bohaterów

Siemka
Utknołem na 4 bossie tzn na elementach z Projektu Huktatomba to ten 6 mam zniszczyć wszystkich stronników sęk w tym,że mam tylko 6 punktów mamy i zawsze zostaje tylko ten jeden
Jakieś pomysły?
(2 punkty mamy na moc specjaną)

To był ten segment z dwoma demonami co dają manę jak Twój portret dostaje dmg w twojej turze?

Jak tak to wystawiasz na początku oba, bijesz tego smoka na środku tokenami 1/1, przyzywasz znów demony 1/1 z zaklęcia za 3 dajesz im zryw z miotły. Bijesz smoka tokenami jak wróci ci 6 many, (powinieneś mieć 4 stronnikow) i używasz spella za 6 zniszcz swoich stronnikow przyzwij z twojej talii tyle samo. Wszyscy mają zryw, dobry trade i kuniec ot co

To nie ten
Wyzwania (Wykorzystanie słabości)

Nazwa mi nic nie mówi wstaw jakiś link z SS.

4 Boss(Wodzowie Hordy)
Jest 8 wyzwań z Projektu Huktatomba i utknołem na wyzwaniu 6(Wykorzystanie Słabości)
Jest do pokonania 4 stronników dwóch z prowokacją
Mam 6 punktów mamy na start i takie jak karty jak słabość,która obniża punkty ataku i zdrowia i mogę zagrać dwa razy mam do dyspozycji 3 stronników na planszy, najpierw obniżam atak i zdrowie tą kartą zbijam tych z prowokacją i ten smok Wodny smagacz dobija kolejnego i zawsze na planszy zostaje jeden.
Muszę zachować dwa punkty mamy na moc specjaną.
Kumasz?
Czy nadal nie rozumiesz?

h ttps://www.youtube.com/watch?v=BM8-bc-lsIU
Tu masz filmik …

1 polubienie

Dzięki skorzystam, chociaż wolę bez filmików

Ja to ogarnąłem sam. Z ostatnim (8) sporo się nagłówkowałem i było sporo resetów, ale się udało. W jednym jest stronnik ze złym opisem, bo zadaje obrażenia Twojemu bohaterowi za każde obrażenia zadane PRZYJAZNYM stronnikom a tak naprawdę on liczy też siebie. Plus on nawet po śmierci zadaje obrażenia (??). Da się to przejść mimo wszystko, ale opis wprowadza w błąd no i ta jego niby śmierć :roll_eyes:

Fajne są te wyzwania i cieszę się, że udało się bez podpowiedzi.

2 polubienia

Wolisz bez filmików a jednak chcesz żebyśmy ci pomogli opisując to. Trochę to męczące :joy:

3 polubienia

Też mnie zdziwiło że po śmierci zadaje obrażenia, kwestia dostosowania zadawanych obrażeń nadprogramowych. Tam chyba do 1 hp schodzisz jak wygrywasz.

2 polubienia