Hej Blizzard, oddajcie mi karty ;)

Od ostatniej aktualizacji, kiedy wchodzę w swoje talie, którymi dotychczas grałem, mam informację, że brakuje wielu kart (nie zamieniałem ich na pył). Co mogę z tym zrobić? Chciałbym znowu zagrać kartami, które zdobyłem lub stworzyłem, a ich nie mam.

Z góry dziękuję za odpowiedź
JarDhul

1 polubienie

hej podłączam się do twojego tematu mam kilka pytań:

  • z jakiegoś powodu nie mogę zakładać tematów na forum dlaczego?
  • znalazłem błąd w grze, nie wiem gdzie to zgłosić?
1 polubienie

Blad w grze mozesz zglosic chociazby tutaj, tj w dziale pomocy technicznej, a ludzie zajmujacy sie tym sektorem forum przekaza informacje dalej :slight_smile:

Co do pierwszego to mam pewna teorie, a mianowicie - nie masz odpowiedniej ilosci wpisow na forum, ktore pozwolilyby Cie pozytywnie “zweryfikowac” jako “normalnego” uzytkownika, a nie bota :slight_smile: Dlatego nie mozesz zakladac tematow.

Ok, problem rozwiązany. Wcześniej to nie działało, ale przed chwilą byłem na swoim koncie i okazuje się, że trzeba po prostu wchodzić w daną talię ( czasem 2-3 razy) i karty z powrotem się pojawią :slight_smile:
PS. Jednak nie jest rozwiązany do końca - dalej po każdym wejściu do gry karty znikają.

Mam wciąż ten sam problem, mimo wchodzenia do talii wielokrotnie. Dzieje się tak, że mimo braku informacji “29/30” ja nadal nie mogę zagrać daną talią, bo po kliknięciu “gotowe” wyświetla się napis “do pełnej talii brakuje ci 1 karty”. Jest to mocno irytujące po kilku dniach takich problemów :confused: Żadną talią nie mogę zagrać. Blizzard nie śpimy

Faktycznie sprawa się powtarza po wejściu do gry, ale jak kliknę ponownie w talie to wracają i mogę grać.
Oczywiście mam nadzieję, że to się da naprawić.