Heroiczna bójka

Event polega na tym że jako nagrodę nie dostaniemy pakietu z bójki tak? :slight_smile:

Bo za 2 tyg wchodzi eventowa bójka która jest płatna, więc zwykli gracze nie dostaną nic (czyli wszyscy są w plecy jeden pakiet kart który normalnie dostaliby gdyby nie było tego super eventu)

1 polubienie

Tak.
Bójka będzie kosztować 1000g.
Max do 12 zwycięstw.
Jest gdzieś tabela co i za ile zwycięstw można wygrać.

Tak, ale chodzi mi o że przez ten super event nie zostaniemy darmowej cotygodniowej paczki za bójkę

Eventy w wielkości gier dają dodatkową darmowa zawartość, eventy Blizzarda działają wręcz przeciwnie bo zabierają darmowa zawartość (czy. Darmowy pakiet kart)

Co do samej bójki to bierze w niej udział mniej niż 1% wszystkich graczy więc nie wiem jaki jest tego sens…

Nagrody poniżej 7 zwycięstw się nie zwracają. Aktualnie żadna talia nie ma 60%+ win ratio więc mało kto wyciągnie więcej niż kilka zwycięstw. Trzeba mieć naprawdę farta i trafiać na takie które się będzie kontrowało aby wyciągnąć 12 zwycięstw

1 polubienie

Nie wiem, jak będzie teraz. Jednak ta “bójka” była już parę razy wcześniej. Na początku faktycznie było tak, jak pisał Chaos. Później jednak po wpisach graczy, Activision Blizzard zmienił nieco formułę tej bójki. Nagrody zmalały, ale też pierwsze wejście było za darmo. W efekcie nawet przy wyniki 0-3 gracz był na plusie, bo poza pakietem kart dostawał losową nagrodę w postaci pyły lub kilku sztuk złota.

Jeśli tym razem wrócą do starych reguł, to tylko potwierdzi, że nie ma co inwestować czasu w tę pożal się boże produkcję, pełną bugów.

2 polubienia

Ostatnie bójki kosztowały 150g i nagrody były identyczne jak na arenie. Bójki były bardzo fajne, sam miło wspominam bójkę w której wszyscy stronnicy kosztowali 1 i mieli początkowe statystyki 1/1

Wiele osób brało udział w tego typu bójkach, więc naprawdę dziwi mnie powrót to niepopularnych i nielubianych heroicznych bójek

3 polubienia

Gdyby heroiczna kosztowała 500 to bym zaryzykował, a tak nie ma mowy…

Tak szczerze to patrząc na power level classica ten pakiet jest uja wart.

Dla nowych graczy na pewno nie jest uja warty :slight_smile:

3 polubienia

To będzie standardowa czy dzikich kart też można używać?

1 polubienie

Dobre pytanie…

Mi się wydaje że zwykła, bo inaczej by napisali OJOJOJ coś tam coś tam DZIKA :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Nie ważne czy dzika czy standard bo i tak się nie opłaca wydawać 1000golda dla kilku paczek

Tylko nielicznym uda się wygrać coś więcej, większość uczestników będzie na minusie

3 polubienia

Brawliseum zostalo odwołane. Dzięki temu jeden gracz z Polski będzie miał 40 pyłu więcej! :man_facepalming:

2 polubienia

Nie jeden gracz, tylko 99% graczy :slight_smile: widzę że jesteś słaby z matmy :stuck_out_tongue:

Założenie samo w sobie nie jest złe, składasz deck i rywalizujesz z innymi o to kto jest lepszy oraz kto ma lepszy pomysł na talię. Ale patrzmy realistycznie większość graczy nie zagra tej bójki ze względu na to że aktualny power level ssie, tak samo jak ssie nasze wspaniałe rng tej gry. Według mnie bliz robi ta bójkę pod publikę i streamy a nie pod zwykłego przeciętnego gracza który nie wydaje na ta gra , albo po prostu nie na top talii, które umożliwi mu zdobycie chociaż tych 3-4 wygranych

2 polubienia

4 wygrane również nie są opłacalne bo dostajesz bodajże 6 pakietów czyli 400g w plecy

2 polubienia

Na arenie przy 3 winach wychodzisz na zero. W tej bójce dopiero przy 6. Zauważcie, że na każdą wygraną przypada jedna przegrana, czyli średni bilans zwycięstw do porażek w tym trybie jak i arenie dla wszystkich rozegranych pojedynków przez wszystkich graczy wynosi bezzmiennie 3-3 (nie licząc porzuconych aren i bojek). Tak więc, jeden gracz będzie miał 6-3, a drugi 0-3, jeden będzie miał 12-0, a dwunastu innych 2-3, ale bilans końcowy dla tych trybów to zawsze 3-3. Do czego dążę? O ile przy wyniku 3-3 na arenie wychodzi się na zero i gracze nie są stratni to w heroicznej bójce są już stratni mocno. Będzie tak, że na wygraną nielicznych złożą się wszyscy pozostali, a w ogólnym rozrachunku, gracze stracą swój gold, co Blizzowi raczej jest na rękę. Jeśli nie jesteś starym wyjadaczem to radziłbym nie ryzykować.

Polubienia: 6

Jeśli chodzi o ludzi bardziej doświadczonych w hs do których chyba się z lekka zaliczam to im też nie polecam tej bójki, patrząc aktualnie na metę ta bójka będzie bójka pod tytułem albo agroo ma supi rodzanie i umrzesz w 4 turze, albo paladyn narzuci ci takie tempo że nie będziesz w stanie nic powiedzieć. Według mnie bójka jest ulokowana w tragicznym okresie mety, same agroo oraz tempo decki przez co totalny noob może dojść do 12 zwycięstw mają dobre rozdania…

3 polubienia

Ta bójka jest opłacalna dla osób które chcą zawalczyć o wysokie miejsce. Za 9-11 wygranych otrzymuje się nagrody warte około 2400-5700g. Z kolei nagroda za 12 wygranych jest absurdalnie wysoka, bo jest to 50 pakietów, 1100 pyłu, 1100 złota i 3 legendy, co ma szacunkową wartość około 12k złota (zależnie od tego jak interpretujemy wartość 3 legend). To jest jak gra w totka - większość przegrywa, ale część osób zdobywa majątek.

Dla słabych i przeciętnych graczy bójka zdecydowanie na minus.

Dla każdego na minus bo skoro topowe decki mają poniżej 60% win ratio to statystycznie nawet pro graczy będzie kończył na 4/3 co jest bardzo stratne

Tak, to jest grą w totka ale raczej niewielkie szanse że 12 razy trafimy na deck który będziemy kontrowali, równie dobrze możemy 3 razy trafić na naszą kontrę i zakończyć przygodę z 1 paczka za 1000g :slight_smile:

3 polubienia