Informacje o aktualizacji 21.0.3

Informacje o aktualizacji 21.0.3

W aktualizacji 21.0.3 wprowadzamy zmiany do Standardu i Ustawki.

Wyświetl cały artykuł

Co z nowym najemnikiem? w księdze najemników?
Zgaduję.że we wrześniu.

Gdzie nerfy questow?

Ni ma. Znowu znerfili karty pomocnicze zeby rozdawany pyl zaoszczedzic. W miedzyczasie odd quest hunter na dziczy:

3 polubienia

Witam,

Te zmiany niczego tak na prawdę nie robią. Problem leży głębiej. Obecnie gra w większości przypadków skupia się tylko i wyłącznie na tym żeby jak najszybciej ułożyć swojego pasjansa, nie interesując się zbytnio tym co robi przeciwnik.

Istnienie talii, które w 6 turze potrafią się przetasować i nie rzadko zabić przeciwnika to kpina.

Obecne od początku 30HP na portrecie jest już zupełnie nieadekwatne do siły obecnych kart.

Ta gra wymaga w tym momencie bardzo wielu zmian żeby wróciła do stanu kiedy to trzeba było analizować sytuację na stole i przewidywać każde kolejne zagranie. I uważam, że właśnie przez to jak bardzo ta kupa urosła nikomu nie chce się jej teraz sprzątać. Kolejne dodatki, kolejne karty powodujące niszczenie jakiejkolwiek interakcji ze stołem i przeciwnikiem i heja, grajcie sobie.

Gram w HS od początku. Bywały różne talie, różne sytuacje, różne decki bardziej czy mniej grywalne, ale zawsze trzeba było w jakimś stopniu pomyśleć, a nie ślepo rzucać wirtualnymi kartami i czerpać z gry tyle przyjemności co daje wiercenie kanałowe zęba bez znieczulenia podczas trzęsienia ziemi.

Niestety.

3 polubienia

A może taki był zamysł dodatku? Przecież po zaprezentowaniu Questlinów od razu było wiadomo, że każdy będzie chciał złożyć talie z nimi i będę one polegać na ich najszybszym wykonaniu. 2 strony na początku skupiają się na zrobieniu questlinu i zagraniu nagrody przez co pierwsze tury są dosyć puste. Sam miałem trochę dosyć tych talii i fakt, że bardzo często trafiałem na questlocka to wziąłem starego, dobrego odd Paladyna i jechałem ich aż miło.
Meta w ogóle nie jest ustabilizowana, a przynajmniej nie na Dziczy. W zasadzie gra masa nowych talii, gdzie stare poszły w odstawkę. Bez problemu można grać w okolicach Diamentu murlok Szamanem, Rogalem na Zgubie Królów, old Quest Rogalem, HP Magiem czy Sekret Magiem i wieloma innymi. Nie podobają mi się te questliny, ale nie są tak silne jak się wydaje.

Cześć,

Ja skupiam się tylko na standardzie w swoich wypowiedziach. Jeżeli taki był zamysł tworców to jest on iście nietrafiony. Może komuś się to podoba, nie wiem, nie oceniam. Wypowiadam się tylko za siebie.

Pozdrawiam!