Informacje o aktualizacji 21.3

Illucja będzie traktowana jako nerf i będzie można ja spyłować za pełen koszt?
Szczerze to nigdy jej nie używałem a kupiłbym jakiś quest - myślę nad druidem bo wydaje się zbalansowany
Ewentualnie dajcie znać jaki quest warto kupić do gry w standarcie/starciach

Mam maga i wojownika oba kupione pod starcia

1 polubienie

Wykonując questa czarnoksiężnika w standardzie będzie ciężkie,ponieważ jak wszyscy wiemy.
Standard obejmuje wszystkie karty z roku Feniksa(W przyszłym roku roku karty z roku Feniksa idą do dziczy) oraz dwa dodatki z roku Gryfa plus klasyczne .
Wiec wskaż mi proszę deck do tego głupiego cotygodniowego questa.

Questline control warlock? Bądź wymiana questa na inny?

tak, jest to traktowane jako nerf

Jakby ci się zachciało kiedyś czytać, to jest to nawet napisane bezpośrednio w poście aktualizacji :wink:

1 polubienie

To zagraj byle jakim deckiem na zwykłym trybie

Dodaj do decku tanie zaklęcia i stronników którzy będą Tobie zadawali obrażenia i przy 15hp poddaj grę - zaliczy Ci zadanie

Chyba najprostszy sposób na robienie zadań codziennych

Bo mam nadzieję że chodziło Ci o codzienne misję bo w cotygodniowych nie znalazłem nic związanego z warlockiem

Pozdrawiam

1 polubienie

Ale nie ma zadania cotygodniowego związanego z czarnoksiężnikiem …

Jest zadanie “Ukończ 3 Serie zadań z Wichrogrodu” a mam tego questa czarnoksiężnika bo mi się wylosował za ścieżkę nagród i czuję się poszkodowany może jakaś rekomensada?

XDDD wielce problem to? Ja mam tylko questa dla maga i robię, warlock też robi i będzie robił… No i zawsze można zmienić, ok wylosować inne zadanie…

1 polubienie

Będziesz mógł odczarować tego questa za pełny koszt pyłu i scraftować jakiś inny.

3 polubienia

A ja zdobyć pył bo chyba nie stać mnie na to

Gdy jakaś karta jest osłabiona lub zbanowana, to przez jakiś czas można ją odczarować za pełną wartość pyłu, czyli dokładnie taką wartość jaką się wydaje by móc stworzyć kartę takiej samej rzadkości. Będziesz więc miał możliwość “wymiany” tej karty na dowolną inną kartę tej samej rzadkości. Możesz wykorzystać pył by stworzyć questa do wykonywania daily questów, albo możesz stworzyć inną legendę której bardziej potrzebujesz (co moim zdaniem jest warte więcej niż możliwość wykonania questa który i tak można wymienić 7 razy w tygodniu).

2 polubienia

Zero poprawek p… animacji a reszta zmian pokazuje poziom IQ developerów bugzarda…

Dobra nie będę tracił questa czarnoksiężnika na zadanie ,wrócę gdy quest wróci do dziczy.
Ktoś wie do kiedy Złodziej Dusz ma bana w dziczy?

Wygrałem bodaj 25 gier z rzędu budgetowym quest shamanem w standardzie. Pierwszy mecz po patchu - przegrana na quest warriora :slight_smile: Wiedziałem, że tak będzie. Teraz masa dzieciaków spyłuje deck warlocka i zrobi warriora. Zresztą, szkoda gadać, ta gra już dawno temu straciła sens - zawsze będzie jakiś OP deck na który nie ma siły, z dodatku na dodatek coraz to bardziej przegięty. A, no i twórcy już totalnie odlecieli wprowadzając kartę dla paladyna, która niszczy wrogiego bohatera… No brak słów.

Do wtorku… za półtora roku…

2 polubienia

Z tym ze do priesta nie palasia. I jakos nie zauwazylem zeby to bylo jakos szczegolnie grane

1 polubienie

czy w tym sklepie jest cos za zloto w grze poza pakietami i wyborem do durnego trypu ustawki? wszystko za prawdziwy hajs a nie kazdy gra w wowa aby zarabiac na wow tokeny i wymieniac je w hsie… tylko hajs hajs hajs hajs tyle skinow wszystko za hajs… jaki ma to sens? i sprawa druga czy naprawde guzik bojki AZ tak wam przeszkadzal ze musieliscie go usunac po TYLU LATACH? co wam takiego zrobil ten guzik? zamiast tego daliscie guzik do trybu ustawki probujac zrobic z niego glowny tryb gry ktorym NIGDY NIE BEDZIE ale dajmy ten guzik bo tak… bo mozemy… niech wszyscy graja durne i zbedne ustawki… ten tryb jest patetyczny… ale na sile probuje sie go zrobic tryb glowny… tylko po co… a tryb ktorego jeszcze nawet w grze nie ma tez JUZ jest na wyborze glownym… pojawia sie pytanie ile LAT ten nowy tryb bedzie w BECIE…

A mi się wydaje że Blizzard zrobił specjalnie nowe miejsce na tryb najemników wyrzucajc przygody i bójki.Te menu powinno być bardziej rozszerzone takie strzałki ,jeżeli się nie mieści.A czy Blizzard nie obiecał jakieś skiny za golda?

1 polubienie

Sądząc po komentarzach zmiany są dobre :stuck_out_tongue: Ilość debilnych komentarzy na topic przekroczyła wręcz stężenie krytyczne (nawet jak na to forum)…

  • Znawcy, którzy narzekają na nerfy wyrażając swoje profesjonalne zdanie po przegranych max 50 meczy na tydzień, jednocześnie narzekając, że Blizzard to się nie zna. Co z tego, że Blizzard ma tony statystyk i testerów - odhaczone :ballot_box_with_check:

  • Gość narzekający na nerfy i jednocześnie nieogarniający, że znerfione karty można spyłować z zerową stratą - odhaczone :ballot_box_with_check:

  • Gość narzekający na animacje, nieogarniający, że jest to element gry i też trzeba planować ile te animacje będą trwać - odznaczone :ballot_box_with_check:

  • Gość narzekający, że nic za golda nie można kupić prócz pakietów i narzekający, na inne tryby (nawet nie sprawdził, że niektóre skiny za golda można kupić, przygody też), a na dodatek nieogarniający, że Ustawka jest 2 najpopularniejszym trybie po Standardzie, a Karczemna bójka to gówno tryb, który większość graczy odpala raz w tygodniu na 1-2 mecze by zgarnąć darmowy pakiet i tyle, a pewnie z 30-40% społęczności HS-a gra obecnie w ustawkę regularnie. - Odhaczone :ballot_box_with_check:

Kareta zdobyta, czy ktoś podbije do pokera? :question: :face_with_monocle:

Polubienia: 10