Informacje o aktualizacji 21.4

Informacje o aktualizacji 21.4

Już jutro do gry trafi aktualizacja 21.4, a wraz z nią nowy tryb – Hearthstone: Najemnicy!

Wyświetl cały artykuł

Znowu bez dodatkowego pyłu/golda za event? Z roku na rok te eventy są coraz gorsze :cold_face:

2 polubienia

A ja się zastanawiam nad sami wiecie co?(Nowy najemnik)Bo Tamsin wyszła jakoś we wrześniu?kiedy nowy najemnik w księdze najemników?(Tak tak zbjicię mnie znowu)

Super naprawili dużo błędów, ale założę się że zrobili 2x więcej nowych błędów…

1 polubienie

Blizzard uprzedzał nas,że mogą wystąpić komplikacje z tymi zadaniami a będą poprawiane z kolejną

Komplikacje w takim stopniu, że na chwilę obecną większości zadań codziennych i tygodniowych nie wykonamy w trybie Najemnicy, a tylko w starych trybach. Ot cała komplikacja.

2 polubienia

Dlatego lepiej zrobić wszystko za jednym zamachem niż mieć pretensje do Blizzarrda

Ale przecież nic się nie zmienia i problemów też z tymi zadaniami nie będzie, po prostu nie będziesz mógł wykonywać ich chwilowo (prócz kilku) w trybie Najemnicy, a we wszystkich innych trybach tak.

3 polubienia

I co jak wrażenia w nowym trybie?Ja wciąż czekam na mobilną aktualizacje

Tradycyjnie :poop: nie działa.

1 polubienie

Ściągnąłem aktualizacje,wykonałem szkolenie i wyjść z siebie nie mogę

u mnie nie działa :((

Update pierwsza klasa, odkryłem kolejnego buga: mam zadanie na rozegranie trzech gier magiem. Zagrałem trzy, a zaliczyło mi jedną… :poop: :poop: :poop: :poop: :poop: :poop:
Ale spoko Runterra jest ładniejsza, działa lepiej i ma animu dziewczyny!

2 polubienia

Może partię były za krótkie.

Też miałem podobny problem.

Teraz masz warunki które trzeba spełnić żeby zaliczyło zadanie. Rozgrywka musi trwać wystarczająco długo albo jedna osoba musi mieć bodajże poniżej 15 hp i dopiero wtedy można się poddać. No chyba że wygrałeś to wtedy coś się zrypało jak zwykle.

Jedna z rozgrywek była pełna, w drugiej przeciwnik poddała sie od razu. Tych gier mi nie zaliczyło. Jak zwykle bugi.