Jak heartstone stał się za drogi part X

Może zauważyliście lub nie ale Blizzard wprowadził 1 pay2win kartę za preoder premium warty prawie 400zl(poprawcie jak pomyliłem)i według mnie jak było na ustawce tak teraz normalny heartstone będzie(według mnie )tak że najpierw dadzom na próbę to jeśli po tym nie będzie rewiew bombing czy coś podobnego Blizzard wprowadzi kolejna pay2win kartę i mechanikę i tak w kółko aż do akceptowania tego jak Azja gierki (takie poziom).
Ps:zanim coś powiedzie tej karty NIE DA SIĘ scraftowac ani teraz ani (zapewnie)nigdy

Da się, po premierze

1 polubienie

Przecież to karta, która normalnie jest w zestawie a będzie dostępna dla wszystkich po premierze. Jeśli chodzi o tę epicką kartę to jest średnia.

Inna sprawa, że drogo nie jest. Preorder na megabundle przez 10 lat nie zmienił ceny. Ciągle kosztuje 79 euro na szczęście i o dziwo. A pragnę zauważyć, że proponuje dużo więcej niż poprzednie zestawy.

Ta ale weź pod uwagę, że doszły 2 klasy i więcej kart oraz legend jest przez to do zdobycia… Ja może kupię drugi raz w ciągu 9 lat preorder, bo mam na koncie Google 75zł,no ale jeszcze przemyślę…

1 polubienie

Powiedz to odd paladyn na wild

Ale weź pod uwagę, że jest ochrona przed dupliaktami i zdobywasz karty z danej klasy żadkosci do momentu, aż nie zbierzesz wszystkich, a dopiero lecą duplikaty (to jest przeogromna zmiana na plus, chyba najważniejsza ze wszystkich), darmowa legenda na start + legenda w pierwszych 10 paksach, do tego ścieżka nagród, która też sporo zmienia na plus… W zasadzie ta ekenomia co jest teraz, a za czasów takiego Ungoro czy Gadżetonu to niebo, a ziemia… Wcześniej człowiek kupował preorder za 50 Euro dokupował pakietów za kolejne 20 oraz miał nafarmione golda, a i tak może zebrał 50% legend po skraftowaniu… Obecnie ma się wszystkie karty przy kupnie duże bundla i jeszcze pyłu zostaje…