Jaki deck do wbicia legendy w wildzie?

Witam serdecznie

Po 2,5 roku gry w HS stanąłem przed szansą wbicia legendy grając Wild. Poprzedni miesiąc zakończyłem na randze 2, w związku z czym obecny zacząłem od 6. Już pierwszego dnia wbiłem 5 rangę gdzie utknalem do dziś…

Jakie decki polecacie na Wilda żeby wbić tą legendę? Gram około 20 meczy dziennie Ale mam winratio ok 50 %.

Moje talie:
Mech Hunter (najczęściej grany we wcześniejszej drabince)
Odd paladin
Even shaman
Midrange hunter
Odd quest Warrior
Jade Druid

Brakuje mi kart do resurrect big priesta i Pirate rogue’a.

Mój problem polega na tym, że nawet jak wygram 3 mecze pod rząd to w kolejnych 3 jestem kontrowany, nieważne czy zmieniam deck czy nie.

Może polecicie jakąś taktykę?

2 polubienia

Szczerze polecam tą talię:

MeCHa’THuN

Class: Warlock

Format: Wild

2x (0) Sacrificial Pact

2x (1) Kobold Librarian

2x (1) Mistress of Mixtures

2x (1) Mortal Coil

1x (1) The Soularium

2x (2) Bloodbloom

2x (2) Defile

1x (2) Doomsayer

1x (3) Gluttonous Ooze

2x (3) Sense Demons

1x (3) Voodoo Doll

1x (4) Cataclysm

2x (4) Voidcaller

1x (5) Zilliax

1x (6) Emperor Thaurissan

1x (6) Hemet, Jungle Hunter

1x (6) Reno Jackson

1x (7) Lord Godfrey

2x (9) Voidlord

1x (10) Bloodreaver Gul’dan

1x (10) Mecha’thun

AAEBAcn1AgyKAdYRwxbTxQKdxwKX0wLO6QK38QKc+ALx+wKggAOPggMJowHcBsQIjg7exAKQxwLnywLy0ALo5wIA

To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone

Dobra na każdego przeciwnika i zabawa przednia :sunglasses:

4 polubienia

W tamtym miesiącu miałem już dosyć mety na standardzie i z 10 dni przed końcem zacząłem wilda od 20 rangi. Do 5 rangi grałem even szamanem 59-23 70% win ratio. Potem mi nim nie szło więc zmieniłem na odd palka i w trzy dni wbiłem 1 range 28-11 72%. Pewnie gdybym pograł więcej byłaby legenda. Obydwoma deckami spokojnie idzie wbić legende. Graj tym czym lubisz i co sprawia Ci frajdę.

1 polubienie

Mazur przyjacielu. Do tego decku brakuje mi imperatora, hemeta i reno. Z legend warlocka mam guldana, czaszkę, malganisa (plus nowe legendy jak Gotfryd, Jeklik i duszarium)

Osobiście polecam Agro Paladyna. Jeśli masz Tarima i Liroja to nie będzie problemów z jego craftowaniem.

Agro Palek

Klasa: Paladyn

Format: Dzicz

2x (1) Zagubieni w dżungli

2x (1) Prawa obrończyni

2x (1) Giermek Argentu

2x (1) Dar mocy

2x (2) Wkurzotron

2x (2) Nożownik

2x (2) Ekranowany minibot

2x (3) Werbunek

2x (3) Ostrze Natchnienia

2x (3) Boska łaska

2x (4) Łamacz zaklęć

2x (4) Strażniczka Uldamanu

2x (4) Dar królów

2x (5) Wezwanie do boju

1x (5) Leeroy Jenkins

1x (6) Strażnik Słońca Tarim

AAEBAZ8FAq8EucECDkanBfIF9QWvB7EI6g/tD4UQyRbZrgK4xwLjywL40gIA

3 polubienia

Tarima nie mam. Leeroy oczywiście jako podstawa Aggro decków :stuck_out_tongue:

Najlepiej do tej pory grało mi się mech hunterem. Liczę ze coś sie poprawi jak wyjdzie nowy dodatek. Jest nowy mech z drawem, którego brak jest największa bolączka talii. Na priesta wygrywa się szybko jeśli ma się dobry start. Niestety paladyni i szamani robią mnie jak chcą.

Póki co zrobiłem even szamana w wersji z pożeraczem sekretów + 2x hex i 2x nożownik. Dziś się udało wejść do 4 rangi i zaraz spaść do 5…

Z pewnością będzie lepszy mech hunter na wild. :slight_smile: W pierwszej kolejności będę go tam próbował.

2 polubienia

Nie mam już siły do tej gry… spadek z 3 na 5 rangę trafiając pod rząd wyłącznie kontry, albo przeciwnik miał idealny top deck. Chyba dam sobie spokój z HSem jak już zrobiłem z innymi grami Blizzarda.

Niestety czasami tak jest. Nie rezygnuj tak szybko bo hs to nie sama gra na legendzie. Zbieraj karty poszerzając swoją kolekcję, baw się grą tworząc swoje decki albo grając chociażby areny. Wbiłeś już piątą range więc pod koniec miesiąca dojdzie nagroda za skrzynkę poza tym jest połowa miesiąca więc jest jeszcze trochę czasu by wbić upragnioną legendę :slightly_smiling_face:

Taunt Rouge

Klasa: Łotr

Format: Dzicz

2x (0) Cios w plecy

2x (0) Krok w cień

2x (1) Intryga Trzęsibrzucha

2x (2) Oszukać śmierć

1x (2) Rzut kośćmi

2x (2) Wypatroszenie

2x (3) Kopiujący kokon

2x (3) Ostrze z nekrium

2x (3) Pan Śmierci

1x (3) Rozbicie czachy

2x (4) Elfi bard

2x (5) Przegniła jabłoń

2x (5) Śluzożer

2x (6) Kasa pancerna

2x (6) Zniknięcie

1x (9) Valeera, Ostrze Pustki

1x (10) N’Zoth, Skaziciel

AAEBAYO6AgTEBeCsAsDMAoDTAg20AcQB7QKIB/4NgQ78wQLQ4wLb4wLF8wLe+gKvkQPAmAMA

Aby używać tej talii, skopiuj ją do schowka i stwórz nową talię w Hearthstone

ja ci polecą moja talię
główną kartą jest N’zoth w tej talii
nikt tym nie gra przez co nie trafisz na mirror deck
a jest cholernie skuteczny
mam tym 90% win ratio

Ja też nie mam siły miałem 6 range grałem Murloc Szamanem ale mi się znudziło granie tego, przerzuciłem się na moje bardziej kreatywne talie i spadłem na 10 ale tam ciul. Wkurzało tylko, ze w rankach 10-6 co chwila trafia się na agroo, odd paladyna, big priesta na wskrzeszaniu, quest lub bez questa exodia mag i jeszcze guldan ale ten akurat w roznych wersjach. Na coś innego trafiałem sporadycznie a po północy jest trochę większy wysyp hunterów i druidów. Warriora jak spotykałem to najróżniejze talie a na łotra zetknąłem się dwa razy, gdze na niższych rangach trafiałem go od groma.

osobiście polecam rino dżeksona wsadzonego w łorloka robi niezły zywiol