Jeżowy Turniej IV - arena

Witam w kolejnej odsłonie Jeżowego Turnieju Forumowego. Jest to już IV część przygód Zbigniewa w świecie naszych kochanych turków. Jak widać gościu się niemiłosiernie rozwija, co widać na przykładzie strony sporządzonej specjalnie na tą okazję. Link - w temacie [Grupa battle.net - nadchodzący turniej], gdyż głupkowate poziomy zaufania…

Zapisy ruszyły parę dni temu i już mamy pierwszych gladiatorów, którzy z ochotą powycinają się w pień, wyprują sobie flaki, wytargają za fraki, powyrywają kłaki i zjedzą zgniłe buraki. Oczywiście cały ból pięcia/piącia/prącia się (nie wiem jak to się piszę) po drabince poległych wrogów, rekompensuje fakt, że na szczycie czeka wieczna chwała, puchary nektaru (kto jaki lubi), skrzynie pełne skarbów, gołe baby oraz co chyba najlepsze z dotychczas wymienionych dóbr – pakiety kart do gry dla dzieci :slight_smile:

W związku z powyższym wyszliśmy z Jeżem na przeciw oczekiwaniom forumowiczów, rozpoczynając temat dotyczący charakterystyki zawodników biorących udział w rzezi, do której ma dojść za 27 dni. Poprowadzi to nowy członek :slight_smile: zespołu organizacyjnego, zwany Dzidkiem, znany Dzidek.
Oczywiście jak macie coś do dodania na temat jakiegoś zawodnika, nie powstrzymujcie się lol… Prosiłbym jedynie skupić się na temacie/bohaterach turnieju i nie pytać o jakieś głupoty czy narzekać na metę… Temat do zapytań o turniej jest tutaj:
[Grupa battle.net - nadchodzący turniej] - tak się nazywa, bo nie mogę oczywiście dawać linków…

Oddaję głos do studia…

Polubienia: 7

Dziwne, ale mi linka udało się wkleić :stuck_out_tongue:
W razie czego jeszcze raz linkacz do grupy

3 polubienia

Podobno na tą chwilę wszyscy czekali, a niektórzy już nawet popuścili z wrażenia, więc żeby nie przeciągać rozpoczynam przedstawianie pretendentów w IV Turnieju Jeża. Żeby się wam komóreczki z wrażenia nie przegrzały od nadmiaru informacji zawodnicy będą przedstawiani sukcesywnie, 1-3 dziennie w zależności od ilości zgłoszeń.

Osobnik nr 1.
Grafek#21173 - Przed kolegą jeszcze daleka droga zanim jego wypowiedzi będą w miarę składne i zrozumiałe. Na szczęście jest nadzieja i widać postępy. Po dwóch latach walki na forum nauczył się stawiać, choć sporadycznie, znaki interpunkcyjne. Lubi fantazjować o urojonych machlojkach Blizzarda.
Dotychczasowe osiągnięcia: Error 404

Polubienia: 12

Trochę jak zapowiedź do randki w ciemno :slight_smile: Świetnie się to czytało. Czekam na następne.

2 polubienia

Osobnik nr 2.
TakCoHalo#2706 - Wygląda na solidna firmę, choć glos na forum dal praktycznie dopiero w tym roku. Witał się z legendą. O dziwo, co rzadko spotykane wśród amatorów HS kuma prawdopodobieństwo. Stwarza pozory znającego się na grze, o której dyskutuje. Ciężko znaleźć na niego jakiegoś haka.
Dotychczasowe osiągnięcia: Error 404

Polubienia: 8

Osobnik nr 3.
IZI121#2105 - Świeżynka, poznał na tyle tajniki ojczystego języka, że jego wypowiedzi da się zrozumieć, choć słynie raczej z krótkich enigmatycznych fraz. Kolega ma spore doświadczenie w zgłębianiu tajników ludzkiej anatomii, godnych wyczynów Hancock’a.
Dotychczasowe osiągnięcia: Error 404

Polubienia: 8

Osobnik nr 4.
bali09#21831 - Kolega zdaje się mieć węża w kieszeni, co raczej nie wróży mu dobrze na rozpoczynanej nowej drodze życia. Na forum od dwóch lat, chociaż podobno gra w HS od zawsze. Jednak jak sam się przyznał jest nasłanym szpiegiem Czarodzieja z Wybrzeża, dla którego pracuje już dobre 10 lat. Ostatnio zauważono wzmożoną działalność na nowym forum. Ulubione słowo: ‘jako’.
Dotychczasowe osiągnięcia: Error 404

Polubienia: 5

chwileczkę, moje osiągnięcia 21:1 w turniejach Agraveina, oraz top 200 legendy , 9złotych klas i wszystkie reversy heroiczne, ponad 8k zwycięstw.

miałem też przygodę z sprzedawaniem swoich usług w hs (wbijanie legendy oraz robienie przygód na heroicznym oraz zdobywanie skina Arthasa ) z zrozumiałych powodów nie mogę powiedzieć kto z tego korzystał :slight_smile:

1 polubienie

My tu nie o takich chcemy… Wysłaliśmy wniosek do IPN, by przybliżył osiągnięcia ludzi w tamtym okresie… Coś jak Twój drugi akapit: kto, za co, kogo i za ile… :))

2 polubienia

Jak tu każdy będzie przedstawiany… to się boję :smiley:

1 polubienie

No popatrz :smiley: Prawie wszystko się zgadza, bo gram gdzieś od wakacji 2016 :wink: Reszta jest cacy :smiley:

1 polubienie

Dobrze że nasze forumowe legendy nie biorą udziału, bo wtedy to opowiadania można by o nich pisać :slight_smile:

2 polubienia

Osobnik nr 5.
Jorge#22224 - Gustuje w świeżych produktach, odgrzewane kotlety przyprawiają go o wymioty. Po godzinach robi za swatkę. Z nami prawie od roku. Gdy wypowiada się na forum to chyba kat nad nim stoi i mruczy “Jeszcze jedno zdanie więcej ponad limit trzech i ucinam paluszek”.
Dotychczasowe osiągnięcia: Uczestnictwo 2/19.

Polubienia: 6

Osobnik nr 6.
Janosik#23308 - Człowiek turniej. Tym żyje, to je, to wydala. Jednak nie ma, co ukrywać taka strategia przynosi rezultaty. Po ksywkach ze sponsorem dobrali się idealnie, tylko ciekawe gdzie ostatecznie ląduje wygrana?
Dotychczasowe osiągnięcia: Uczestnictwo 5/19. Dwa razy w jednej ósmej. Raz został mistrzem całego turnieju, nomen omen ostatniego.

Polubienia: 9

To jest piekne :rofl:

Osobnik nr 7.
Domix32123#2494 - Ostatnio próbuje zgarnąć rolę Człowieka Pytajnika w nowym filmie o super bohaterach i ćwiczy na forum. Z nami ze dwa lata, choć jego początki nie były najszczęśliwsze, opracował unikalną technikę wyciszania stronników z okrzykiem bojowym. Cześć mu za to i chwała. Wie, że nic nie wie i nic nie powie.
Dotychczasowe osiągnięcia: Error 404

Polubienia: 6

A ja bardzo przepraszam od kogo mam ją przejąć nie wiedziałem że jest tu taki drugi.

Osobnik nr 8.
KrólPodwórza#2840 - Król trzęsie podwórkiem od niespełna roku, choć są to raczej marne tupnięcia, niż przebojowe wstrząsy. Na wjazd dostał z grzywy od Tess, ale dał rade się pozbierać. Społeczny gość, ciągle by się tylko wymieniał i wymieniła, ciekawe czy ma tak ze wszystkim czy tylko z złotem? Studio donosi, że to farbowany lis, wcześniej znany jako delgaro#2421.
Dotychczasowe osiągnięcia: Uczestnictwo 2/19. Dwa razy próbował obalić ćwiartkę a raz połówkę.

Polubienia: 6

Super w końcu ja :slight_smile: KrólPodwórza brzmi lepiej nieprawdaż? Mogę pogratulować posadki, sprawdzasz się świetnie. Dawno na tym forum nie było tak ciekawych rzeczy do poczytania :slight_smile: Czekam co dalej wymyślisz.

2 polubienia

Widzę ze ilość uczestników jest oszałamiająca.
Zapowiada się ciekawy turniej.