Jeżowy Turniej IX - Dzicz - Zapisy

Witam serdecznie, ogłaszam kolejny Jeżowy Turniej! Tym razem naturalnie przyszedł czas na dzikie zmagania.

Zasady:

  • Gramy w formacie Wild.
  • Mecze do 3 wygranych.
  • Na mecze fazy grupowej nie wybieramy klas, ani nie podajemy ich przed meczem.
  • Tuż przed każdym meczem fazy pucharowej będziemy przesyłać screeny 4 talii przeciwnikowi, po czym następuje wzajemny ban. Talie wybieramy osobno na każdy mecz, więc można zmieniać swój lineup między meczami.
  • Wygraną klasą nie można grać już w danym meczu.
  • Dla klasy która nie wygrała partii w danym meczu można użyć dowolnego decku, nawet gdy daną klasą już zagrało się partię. (Zupełnie dowolnego, to znaczy że można zagrać w jednym meczu pięcioma klasami, lub trzema taliami jednej klasy)
  • Jeśli gracz wybierze do gry wygraną klasę, grozi mu porażka danej partii (nie całego meczu).
  • Jeśli gracz bez słowa wyjdzie z gry podczas meczu lub opuści wyzwanie (lub dodatkowo przejdzie do menu kolekcji, wtedy 10 minut nie jest potrzebne do walkowera), i nie wróci/odpowie przez 10 min, grozi mu porażka w całym meczu.
  • Dowodem zbrodni opisanych w 2 poprzednich punktach są zrzuty ekranu.
  • Karty Whizbang oraz Zayle są zakazane.
  • Pierwsza faza odbywa się w systemie grupowym, druga zaś w systemie pucharowym.
  • Tabela będzie prowadzona na platformie challonge.
  • Faza grupowa będzie trwać 2 tygodnie - do 21 lipca włącznie.
  • Jeśli gracz przez pierwszy tydzień fazy grupowej nie rozegra żadnego meczu i nie zgłosi braku możliwości zrobienia tego, zostaje usunięty z turnieju. Podobnie na rozpoczęcie ostatniego tygodnia, z tym że wtedy usunięciu podlegają gracze którzy mają rozegranych mniej niż połowę spotkań.
  • Gracze którzy “wykazywali” się brakiem aktywności na ostatnich turniejach mogą nie zostać przyjęci do turnieju.
  • Jeśli gracz wycofa się z turnieju w trakcie fazy grupowej, na jego miejsce może wskoczyć nowy, musi on jednak przejąć wszystkie porażki uzyskane przez poprzedniego.
  • Wzór drabinki play-off podam zaraz po otwarciu fazy grupowej, aby po jej zakończeniu nie było wątpliwości związanych z parami fazy drugiej.

Zapisy potrwają do 7 lipca - przyspieszony termin aby zakończyć rozgrywki przed wyjściem dodatku. Składamy swój battletag pod tym postem.

Edit: Zapomniałem wspomnieć - losowanie fazy grupowej na twitchu odbędzie się 7 lipca wieczorem, od 8-ego gramy już fazę grupową. W tych dniach wstawię również linki do kanału, tabeli i posta do podawania wyników.

Edit 2: Zwycięzca turnieju otrzyma preorder nowego dodatku za 50 euro, w przypadku przekroczenia liczby 50 uczestników (obecnie mamy 52) zostaną dodane kolejne nagrody.
Dodane nagrody:
2. miejsce - 7 pakietów za 10E z dowolnego dodatku,
3. miejsce - 2 pakiety za 3E z dowolnego dodatku.

Polubienia: 9

Dajcie mi przeciwnika! :open_mouth: Viran#2379

4 polubienia

Zgłaszam się ;D
Maniek#2966

3 polubienia

Spróbuję swoich sił :stuck_out_tongue:
FlerFlegma#2381

Polubienia: 5

Zobaczymy, co z tego wyjdzie
Fioletowyy#2860

4 polubienia

Są dzikusy jestem i ja :smiley:
SpookyMulder#21542

4 polubienia

Melduje się panie pułkowniku.
KrólPodwórza#2840

4 polubienia

W gotowości!
ShadowRaven#2919

4 polubienia

Chyba trzeba powrócić na poważnie do dziczy :smiley:
Radekk198#2164

4 polubienia

TakCoHalo#2706 trzeba zapelnic ten turniej chlopcami do bicia,a wiec jestem

4 polubienia

Battelnetem da się screeny wysyłać?
Brak niespodzianki dla przeciwnika!
A dzicz powinna być dzika!

4 polubienia

Dobra zgłaszam się parę tali to mam

4 polubienia

Mówisz i masz! :no_good_man: Pawel#2652

Polubienia: 5

A co mi tam, i tak nie mam co robić. kamilosir#2597

4 polubienia

Wezmę udział - Dawis#2198 :cowboy_hat_face:

4 polubienia

“Nie chcem, ale muszem”

Najwyżej będę grał standardem :stuck_out_tongue: (brak kart)

KrzegoszPL#2867

4 polubienia

Jorge#22224

A niech będzie. Widzę że fajnie ludzie się zapisują to też zagram.

Polubienia: 5

a83650#2106

dzień dobry

Polubienia: 5

Hejka Sherinne#2122 :smiley:

3 polubienia

Szkoda, że urlop mam na później zaplanowany :frowning:

Życzę wszystkim dobrych meczy i po prostu powodzenia! :muscle:

Polubienia: 5