Jeżowy Turniej V - czas na dzicz!

Ja oczywiście się piszę,

K6mil#2224

1 polubienie

Gdzie będzie tabela gdzie umawiać się z graczami gdzie będzie dokładny opis zasad?
Najlepiej wszystko w 1 miejcu

Zasady i miejsce do podawania wyników będą w nowym temacie. Z rywalami umawiasz się na battle.net ^^

Wszystko bedzie opisane przez Pana Jeza, spokojnie!

1 polubienie

Strasznie się denerwuje no ta presja i że ludzie patrzą dam radę wytrzymam :cold_sweat::grinning:

chętnie się zapiszę
En10#21835

1 polubienie

Zbisiu od 23 do 25 lipca mnie ni ma bo wyjeżdżam na koncert. Mam nadzieje, że turniej zacznie się jak najszybciej jeszcze przed nowym dodatkiem!!

Jasne że przed dodatkiem, myślę że dodatek wejdzie nawet dopiero na fazę pucharową.
Jeśli wszystko pójdzie z planem to za 2 tygodnie już zaczniemy, jakbyś się spiął to i przed koncertem wszystko byś w grupie rozegrał :stuck_out_tongue:

Nie sposób jestem odmówić udziału w Jeżowym turnieju, który uwielbiam :slight_smile:
Mam ogromną nadzieję, że po pół roku przerwy od HS’a uda mi się przynajmniej wyjść z grupy :smiley:
Bardzo mi się podoba dziki format dzikich rozgrywek, brawo!

BananZabójca #2662

1 polubienie

Urlop zaczynam od 21 do konca miesiaca wiec wyrobid sie spokojnie. Licze na to, ze jak wejdzie faza puharowa to bedzie zakaz używania kart z najnowszego dodatku :slight_smile:

W tym temacie zdania pewnie będą podzielone, bo ktoś szybko wyczai z nowego dodatku dobre dla siebie karty i będzie chciał zaskoczyć innych :slight_smile: . Pamiętam że w przeszłości zorganizowane było głosowanie wśród turniejowców, jakie karty mają być dozwolone a jakie nie, więc tym razem również ono rozstrzygnie :slight_smile:

Chciałbym podkreślić, że oczywiście kolejny turniej będzie z nagrodami, identycznymi jak w poprzednim… Również w temacie pakietów startowych za niebieskich i zielonych, za których serdecznie przepraszam, że w ramach wewnętrznego egoizmu, nie chcieli się zapisać na ostatni…
EDIT: jak tylko z Jeżem i Dzidkiem dojdziemy do porozumienia z regulaminem, oficjalnie zostanie ogłoszony…
EDIT2:

Spoko, jesteśmy jak pis, ustawimy to… :smiley:

3 polubienia

Co do terminu rozpoczęcia rozgrywek, wyliczyłem że dogodną datą będzie 16 lipca, a więc zapisy zakończą się 15 lipca.
Dodatkowo mam parę słów dotyczących konfliktów które mogą być wywołane przez grających o mityczne “złote gacie”:(Polecałbym przyjacielskie rozwiązywanie takich spraw)

  • jeśli gracz wybierze do gry wygraną klasę, przegrywa daną partię (nie cały mecz).
  • jeśli gracz bez słowa wyjdzie z gry podczas meczu lub opuści wyzwanie (edit: lub dodatkowo przejdzie do menu kolekcji, wtedy 10 minut nie jest potrzebne do walkowera), i nie wróci/odpowie przez 10 min, grozi mu porażka w całym meczu.

Pozdrawiam!

4 polubienia

Leszek#2609 Spróbuję sił

1 polubienie

Zbisiu tylko beda ludze kryła problemy robić zapewne i się kłócic, ze nie wygrał tą klasa pojedynku itp. Wiec lepiej dać odrazu walkower.

Sorry za polszczyzne ale na telefonie pisalem na szybkiego. Pozdrawiam

Odwiecznym dowodem na prawidłowość swoich racji są skriny, nikt nie zabroni robienia ich w trakcie meczu :slight_smile:

Pawel#2652

Tylko proszę zrobić tak, abym nie trafiał na Lieda :smiley: w poprzedim turnieju trzy mecze z nim i wszystkie w plecy, a każdy następny w coraz to gorszym stylu…

3 polubienia

Podpinam się! Niech Lied gra w swojej lidze… :wink:

2 polubienia

Dawać mi Lieda :)) 20 znaków…

1 polubienie

Wiesz, nie każdy będzie taki mądry sprytny i dociekliwy aby robić screeny podczas każdego pojedynku