Jeżowy Turniej VII - Dzicz - Marcin156 Mistrzem!

Witam raz jeszcze, w temacie do wpisywania wyników meczów naszego turnieju.
Link do drabinki https://challonge.com/pl/od1oao0y
O czym warto wspomnieć, mamy powrót dwóch legend starej wersji forum - FilFF4 oraz sebszy11.
Pojawiło się także 4 debiutantów - Tomuś, DamagedSoul, Tornady oraz MikeStrutter - liczę że powitacie ich ciepło :slight_smile:

3 polubienia

Aby uniknąć podobnego problemu na starcie fazy pucharowej jak miało to miejsce w turnieju ostatnim, objaśniam jak będą wyglądać pary 1/8:

Maniek vs Rasaj
MikeStrutter vs Marcin156
Tomuś vs Wojtek
sebszy11 vs TheLethal
KrólPodwórza vs Viran
En10 vs Pawel
SpookyMulder vs Tornady
ZbigniewJeż vs Jorge

Pozdrawiam!

1 polubienie

Viran 3:0 WoooCash
Tak jak się spodziewałem, gry były cholernie interesujące, co jak co ale Woo potrafi zaskoczyć swoimi decklistami! Powodzenia Dalej!

2 polubienia

No nieźle zaskoczyłem… lol

3 polubienia

Z innymi również zabłysnąłem, ja, 10 lat w dziczy, niczym Bear Gryllz próbujący przetrwać w ciągle zmieniającej się mecie nowatorskimi taliami… Piję swój mocz, śpię pod jemiołą, kąsam komary, a nie odwrotnie, a tu:
Tornady vs ja 3:1,
Leszek vs ja 3:2.
Qwa, chyba poszukam jednak ten dom Alberta, gdzie serwery śmigają, pije się tanie wino, położę się koło SoundJohnniego, zmienię nick i będziemy z uśmiechem na pryczy łoić gdzieś tam na 20 randze, będąc jedynie takimi ochroniarzami ku wejścia do biedronki…

Polubienia: 8

Gdyby ktoś chciał zagrać jestem dostępny 11.01 00:00-02:00 16:00-19:30
12.01 15:00-20:00 tak mniej więcej :grinning:

FilFF4 vs TheLethal 3-2
FilFF4 vs MocnyElf 3-0

2 polubienia

Wycofuje się z turnieju. Liczyłem na dobrą zabawę, ale dzicz nie dla mnie

Maniek 3 - Tomuś 1
Przegrane dla mnie

2 polubienia

Cześć, jak ktoś ma ochotę zagrać to takie godziny mi pasują:

08-12.01.2020 godz. 21:00-23:00
13-16.01.2020 godz. 8:00-13:00 i 21:00-23:00

Viran 3:2 Pucinghard

Ciężkie potyczki, ostatecznie wyszło na moje, aczkolwiek gry były bardzo wyrównane, a ten warrior… Dostałem lekki mindfu*k :smiley: . Powodzenia dalej!

2 polubienia

Grupa C
KrzegoszPL 3 - 1 TakCoHalo
Mag mnie uratował przed szybkim 3-0.Gratulacje dla Krzegosza za masakracje.

4 polubienia

Paweł- Jorge 2-3

Super gierki.

4 polubienia

Viran 3:1 Leszek

Pierwsze partie byłem zmuszony wcielić się w obrońcę, co oczywiście jest mi na rękę ze względu na fakt że lubię grać kontrolnymi decklistami, aż do ostatniej partii… Długa wyczerpująca rozgrywka, control vs control trwająca aż do fatygi… Coś co po prostu uwielbiam! Ostatecznie udało mi się wyjść z opresji, mimo iż to przeciwnik dominował na stole, mi pozostało żmudne czyszczenie ciągle pojawiających się nowych dużych kreatur przeciwnika… Wytrzymałem i zakończyłem spotkanie zwycięstwem. Wielkie brawa dla Leszka który pokazał że jest graczem z którym trzeba się liczyć. Powodzenia Dalej!

4 polubienia

Viran 2:3 Wojtek

Ah! Bardzo mało brakowało… Jednak nie potrafiłem zatrzymać agresji i ostatecznie przegrałem, gratuluje! Powodzenia dalej!

2 polubienia

Jeżyk 3-1 sebszyd
KRzegorz 2-3 sebszyd

3 polubienia

Viran 3:1 Tornady
Co mogę napisać… Najprzyjemniejsze spotkanie jakie miałem okazję zagrać w grupie! Tym bardziej się ciesze że zakończone sukcesem, ostatnia partia to był rzut na taśmę, tura później i było by 2:2… A ostatnio coś nie mogę nic ugrać przy takim wyniku, więc mogłoby być róznie. Dzięki za gre i powodzenia dalej!

EDIT: Ten mecz druid/priest… Cyrk! <3

1 polubienie

Adek 3:0 FilFF4
wpis musi zawierać conajmniej…

2 polubienia

KrólPodwórza 0:3 SpookyMulder

Wynik nie oddaje tego, co działo się na stole.
W każdej chwili, jedno słabsze dobranie mogło zupełnie zmienić ostateczny rezultat.

Pozdrowienia dla Króla i życzę powodzenia, bo fajnie jest pograć na mniej popularne (ale bardzo skuteczne) talie :wink:

4 polubienia

Pawel 3:2 Adek
Cóż moge powiedzieć pierwsze 2 wygrane dla Pawla ,drugie 2 wygrane dla mnie ,zdecydował pojedynek Odd Rogalów gdzie dość duże znaczenie miał pewien mech, który zrujnował moje plany :smile:

4 polubienia